VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

01.12.2010 18:10:15 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

VIDEO: Aerobik započal letošní oslavy v semilském sportovním centru

Fit studio aerobiku Jany Boučkové oslavilo v neděli 28. listopadu 10 let působení ve Sportovním centru v Semilech.

Připraven byl pestrý sportovní program, který trval od 12 hodin až do večerních hodin. Zájemci či většinou zájemkyně cvičily různé styly zumby, bosu, step aerobiku a dalších sestav.

„Účastníci si mohli například i zacvičit jógu, měli jsme připravená kola a v podstatě sedm lektorů se s klienty střídalo a cvičilo se současně v zrcadlovém sále i v hale," upřesnila Jana Boučková. Pro všechny účastníky byl připraven malý dárek a další ceny mohli vyhrát v tombole.

Fit studio aerobiku existuje už od roku 1992, odkdy působí v Železném Brodě. Jubileum se vztahovalo na Sportovní centrum v Semilech, které samotné v letošním roce slaví 10 let od otevření, takže budou v Semilech následovat další akce. Nejbližší bude oslava 10 let činnosti florbalového oddílu SCC Semily, která proběhne už v neděli 5. prosince.

Oddíl aerobiku pod patronací Jany Boučkové získal za dobu své činnosti celkem tři zlata z Mistrovství České republiky, dvě zlata z Mistrovství Evropy a dokonce čtyři zlaté medaile z Mistrovství světa, vše ve sportovním aerobiku a fitness. Posledním úspěchem je druhé místo sestavy kadetek na říjnovém MS v Holandsku.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lucie Kvapilová z obce Pulečný má pohlednice jako koníček i povolání
Ministerstvo zdravotnictví upravilo centrální rezervační systém
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021
Zámek v Zahrádkách proslavili filmoví Básníci, dnes čeká na záchranu

Nejčtenější články

21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš
20.01.: FOTO: Sněhový Krakonoš v Jilemnici je těsně před dokončením
22.01.: VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT