VIDEO: Ohlasy trenérů na pojizerské derby

17.05.2011 07:10:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

VIDEO: Ohlasy trenérů na pojizerské derby

V neděli se hrálo podruhé v sezoně v divizi pojizerské derby a dopadlo podobně jako na podzim. Po mírné převaze nastříleli o dvě branky více opět hráči FKP Turnov. Znovu se například trefil Miroslav Vavřich, který v Semilech vstřelil dva góly.

Semilský trenér Miroslav Procházka mluvil po prohře 0:2 především o tom, že se na duel s Turnovem připravovali a že to pro ně byla možná poslední šance jak se dostat do boje o udržení. „Byli jsme stále pět bodů od Bydžova, ale jsme neproduktivní v útoku. Je vidět, že divize je pro některé hráče velké sousto. Turnov nebyl o tolik lepší, ale udělali jsme dvě chyby a dostali dva góly, což rozhodlo," uvedl po zápase. Záchranu už vidí semilský trenér jako teoretickou, takže chce dát příležitost i dalším hráčům z kádru a začát budovat nový tým.

Trenér FK Pěnčín-Turnov Jan Broschinský měl naopak po zápase důvod k radosti. „Čekali jsme dlouho na ten první gól, vypracovali jsme si čtyři, pět velkých šancí, ale nedali jsme je. Jednogólový náskok v takovém zápase byl hodně ošemetný. Druhý poločas jsme začali taky dobře a odvíjelo se to naštěstí v naší režii. Na ten druhý Vavřichův gól neměl brankář nárok. Pro nás by byl lepší vyšší rozdíl, ale zase mě mrzí, že Semily to mají tak nahnuté a budou to mít hodně těžké se udržet, spíš to mají spočítané," řekl a na závěr pochválil záložníka Marka Maňase, který měl hlídat semilskou hrozbu Lukáše Brože a to přesně splnil: „Brož se kromě standardek nedostal k míči, takže dobře odvedená práce," dodal.


Článek s rozsáhlou fotogalerií ze zápasu FK Pěnčín-Turnov - SK Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ministerstvo zdravotnictví upravilo centrální rezervační systém
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021
Zámek v Zahrádkách proslavili filmoví Básníci, dnes čeká na záchranu
Výstava semilského muzea se objeví v programu České televize

Nejčtenější články

21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš
20.01.: FOTO: Sněhový Krakonoš v Jilemnici je těsně před dokončením
22.01.: VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT