Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

31.08.2013 08:37:48 | Autor: Jiří Vavřina | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

Na semilské golfovém hřiště proběhl v sobotu 24. srpna turnaj pod názvem Velká cena Semil 2013. Ve startovním poli bylo 47 mužů a žen. Nechyběl ani vítěz z roku 2012 Michael Závěrka, kterého ale tentokrát předčil Jan Schovánek junior.

Dlouholetým partnerem turnaje je Město Semily, které také věnovalo letošní cenu pro absolutního vítěze. Ceny předávala a Městský úřad Semily zastupovala 1. místostarostka Marcela Volšičková.

Za báječného počasí se v kategorii A - muži 0 - 12 stal vítězem Jan Schovánek jun., před Michaelem Závěrkou a Filipem Závěrkou. Jan Schovánek jun. se výsledkem 66 stal i celkovým vítězem a zaslouženě si odnesl cenu nejvyšší - skleněnou plastiku věnovanou Městem Semily.

V kategorii B - muži 12,1 - 24 se stal vítězem Aleš Soudil před Vladimírem Šimkem a před Lubošem Soudilem. V kategorii C - muži 24,1 - 54 se stal vítězem Václav Jiříček ml., před Janem Novým a Luborem Lukešem. V kategorii D - ženy 0 - 54 zvítězila Marie Šindelářová před Lenkou Klikarovou a Alexandrou Mihalovou.

Ve vložených soutěžích Nearest To The Pin na jamce č. 7 a 16 zvítězil Pavel Hradecký, v Longest Drive na jamce č. 2 a 11 mužů Patrik Šonský a v ženách Marie Šindelářová.

FOTO: Velká cena Unitop ČR určila nejlepší golfisty z řad policistů

Více zpráv z golfu v Pojizeří v rubrice SPORT - Golf

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného
Méně známé místo kraje: Čedičové Provodínské kameny

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT