Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

31.08.2013 08:37:48 | Autor: Jiří Vavřina | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

Na semilské golfovém hřiště proběhl v sobotu 24. srpna turnaj pod názvem Velká cena Semil 2013. Ve startovním poli bylo 47 mužů a žen. Nechyběl ani vítěz z roku 2012 Michael Závěrka, kterého ale tentokrát předčil Jan Schovánek junior.

Dlouholetým partnerem turnaje je Město Semily, které také věnovalo letošní cenu pro absolutního vítěze. Ceny předávala a Městský úřad Semily zastupovala 1. místostarostka Marcela Volšičková.

Za báječného počasí se v kategorii A - muži 0 - 12 stal vítězem Jan Schovánek jun., před Michaelem Závěrkou a Filipem Závěrkou. Jan Schovánek jun. se výsledkem 66 stal i celkovým vítězem a zaslouženě si odnesl cenu nejvyšší - skleněnou plastiku věnovanou Městem Semily.

V kategorii B - muži 12,1 - 24 se stal vítězem Aleš Soudil před Vladimírem Šimkem a před Lubošem Soudilem. V kategorii C - muži 24,1 - 54 se stal vítězem Václav Jiříček ml., před Janem Novým a Luborem Lukešem. V kategorii D - ženy 0 - 54 zvítězila Marie Šindelářová před Lenkou Klikarovou a Alexandrou Mihalovou.

Ve vložených soutěžích Nearest To The Pin na jamce č. 7 a 16 zvítězil Pavel Hradecký, v Longest Drive na jamce č. 2 a 11 mužů Patrik Šonský a v ženách Marie Šindelářová.

FOTO: Velká cena Unitop ČR určila nejlepší golfisty z řad policistů

Více zpráv z golfu v Pojizeří v rubrice SPORT - Golf

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
29.05.: Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT