Vítkovice budou patřit milovníkům freestylu

22.03.2019 12:57:13 | Autor: Jonáš Kašpar | Rubrika: SPORT | Obce: Vítkovice

Vítkovice budou patřit milovníkům freestylu

K2 snowpark FreestyleArea Vítkovice čeká vrchol shredácké sezony. Víkend plný ježdění na snowboardu a lyžích, netradičních překážek, bohatého doprovodného programu a divokých večírků v párty stanu přiláká opět českou snowboard a freeski komunitu. Na víkend 22. a 23. března jsou zváni všichni milovníci hor a ježdění užít si jednu z posledních akcí letošní zimy.

Na návštěvníky čeká po oba dny program nabitý od začátku do konce. Těšit se můžou na 100% Snowborad & Freeski Event, Contest & Night session a chybět nebude ani závěrečná after párty.

100% Snowborad & Freeski Event

Akce Shred Vacation je zaměřena snowboard a freeski komunitu bez rozdílu věku pohlaví a zkušeností. Hlavním cílem je si společně v uvolněné atmosféře užít jeden z posledních eventů letošní zimy a pojezdit na netradičním setupu, kteří Freestyle Area shapeři již tradičně připraví.

Speciální shred plaza

Pouze pro tento event se Vítkovický K2 snowpark změní na speciální shred plazu plnou jedinečných a netradičních překážek. Vznikne mnoho bouliček, bazén, skoků a kreativních railů, na kterých se vyblázní opravdu všichni. Formát tohoto set-upu je zaměřen tak, aby si na něm zajezdil úplný začátečník a zároveň si ho užil i ostřílený shredák.

Contests & Night session

Po celý víkend budou ve snowparku probíhat doprovodné SNB - Freeski contesty a riders se budou moci hecovat do nových triků a odnést si něco z věcných cen od našich partnerů. Pro zkušenější zabijáky je připravena Night Session v sobotu večer. Připraveno je 6 000 Kč formou Cash for Tricks na nasvícených překážkách.

Photo & Video shooting

Po celý víkend budeme mít na svahu několik fotografů a kameramanů kteří budou zachycovat momenty celého shredáckého víkendu. Kdo si chce z víkendu přivést nějakou fotku čí záběr, budou mu k dispozici. Komu se nepovede materiál z kopce, může vše napravit na večerním mejdanu.

Párty ALL day, ALL night long

Co by to bylo za Shred Vacation akci bez pořádného mejdanu? Pro oba večery je připraven na horním parkovišti Excelent párty stan, kde jako hlavní ozdobou bude stage v podobě Redbull Sauruse z které nám zahrají ti nejpovolanější Jägermeister top DJ´s Akvamen & Forrest Pine. Na návštěvníky čeká i jedno speciální Live vystoupení. Doprovodná hudba a Aprés-ski po celý víkend je samozřejmostí.

Toto je ve zkratce letošní třetí ročník akce Shred Vacation 2019. Tak neseďte doma na zadku a vidíme se na horách. A nezapomeňte, že celá akce je ve vidláckém Redneck stylu. Nasaď kníra, vem lacláče, slámu za uši a vidíme se tu!

Pro detailní informace o akci sledujte facebook Shred Vacation www.facebook.com/shredvacation/ nebo na facebook.com/Freestylearea.eu 

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Plakát Shred Vacation 2019

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Muž v Semilech lezl na komín

V noci z pátku 5. na sobotu 6. června byla nahlášena osoba na komíně v Semilech. Po příjezdu hasičů na místo muž slezl níže, ale dále nepokračoval. Operátorce linky 112 se s ním povedl navázat kontakt a muž sestup sám bezpečně a v pořádku dokončil. Byl poté předán do péče zdravotníků a dále na záchytnou stanici.

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 už pouze sedm lidí, uvolňují se hranice
Jubilejní desátý ročník ankety Alej roku je zahájen
Ze zdí hradu Jestřebí si lidé v okolí stavěli domky
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Obrazy Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
04.06.: Sedmihorské léto 2020 bude!
05.06.: Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT