Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

09.10.2019 21:39:30 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

V neděli 6. října pokračoval nabitý program turnovských kadetek. Na palubovce tělocvičny ZŠ Skálova přivítaly v dospělém ženském krajském přeboru II. třídy zkušený tým SKP Česká Lípa. Ve velmi bouřlivých a vyhecovaných utkáních se nakonec domácím hráčkám povedlo dvakrát zvítězit a připsat si dalších 5 bodů do tabulky.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:2 (19, -25, -20, 25, 11)

Celé první utkání bylo velmi dramatické a jak na houpačce. V úvodním setu hrály kadetky (ženy TJ Turnov C) velmi kvalitní volejbal. Svého soupeře dokonale zatlačily svým podáním a tvrdými útoky. Po dvaceti minutách vyhrál Turnov 25:19 a vedl 1:0 na sety. V druhém setu začaly hostující hráčky hrát chytře a dominantním útokem byly dobře mířené ulívky prsty na střed hřiště či do zadních rohů. Druhý set nakonec vyhrála Česká Lípa 27:25. Třetí set se Turnov stále vyrovnával se stylem soupeře a prohrál 20:25. Ve čtvrtém setu se strhla opravdová bitva, na hřišti byly vidět oboustranné emoce. Oba týmy se rvaly o každý míč. Turnovské kadetky vydržely bojovat až do samého závěru a vítězstvím 27:25 vyrovnaly na 2:2 na sety. Emoce a nasazení vydržely až do závěrečného tie-breaku. V něm Turnov znovu zabojoval a po vítězství 15:11 vyhrál celé utkání 3:2 na sety a mohl tento úspěch řádně oslavit.

Sestava Turnova: S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, K. Málková, A. Václavů, libera K. Šedová a Š. Hrušková, střídaly M. Hrochová, N. Karlová a A. Richterová.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:1 (18, -12, 17, 21)

Po asi hodinové přestávce obě družstva nastoupila k druhému utkání. Turnov začal opět výborně a na palubovce dominoval. Po hladkém průběhu vyhrály turnovské kadetky 25:18. Začátek druhého setu přistihl ale domácí hráčky v nedbalkách a Česká Lípa jednoznačně zvítězila 25:12. V třetím setu se ale hra opět přehoupla a Turnov znovu vyhrál (25:17). Čtvrtá sada začala pro Turnov stejně špatně jako set druhý. Turnov se ale koncentroval a počáteční ztrátu začal krok za krokem snižovat. V závěru si domácí hráčky pomohly opět podáním a vítězstvím 25:21 uzavřely konečný účet utkání na 3:1.

Sestava Turnova: M. Hrochová, S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, N. Karlová, libera Š. Hrušková a K. Šedová, střídaly A. Richterová, K. Málková a A. Václavů.

„Obě utkání byla super. Stále se potýkáme s poklesem koncentrace, což je škoda, ale dokážeme se z toho vyhrabat a nakonec zvrátit výsledek na naši stranu. Takováto utkání budují v hráčkách sebevědomí, které mladý tým určitě potřebuje," dodal turnovský trenér Pavel Starý.

Příští víkend hrají turnovské kadetky v sobotu 12. října ženský KP II. třídy proti Rokytnici nad Jizerou (první utkání začíná v 9 hodin a druhé po skončení prvního utkání 2. ligy žen). Hned druhý den (neděle 13. října - od 10 a cca 13 hodin) nastoupí na domácí palubovce v 1. lize kadetek proti vedoucí Slavii Hradec Králové. Všichni fanoušci jsou zváni!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské kadetky dvakrát porazily ligový Červený Kostelec
Turnovské volejbalistky zahájily ligu dvěma výhrami
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Regionální volejbalové derby v Turnově pro Malou Skálu
Turnovské kadetky proti pražskému Meteoru získaly první ligovou výhru
Turnovské juniorky v kvalifikaci na první ligu stoprocentní
Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy
Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj vyzývá k opatrnosti při pálení klestí

Otázkou nezvykle vysokého počtu lesních požárů v poslední se zabýval krizový štáb Libereckého kraje. Přesto se zatím neuvažuje o zákazu rozdělávání ohňů na volné prostranství. Suché a teplé počasí navíc možná skončí během víkendu. „Po dohodě s Hasičským záchranným sborem Libereckého kraje zatím nebudeme vyhlašovat omezení směřované k rozdělávání ohňů na volném prostranství. Rád bych ale všechny požádal o zvýšenou opatrnost při jejich pálení, protože ve větrném počasí a současném suchu se může případný požár rychle šířit," uvedl hejtman Martin Půta. Rozsáhlý byl zejména lesní požár v Horské Kamenici u Železného Brodu

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič havaroval na Všeni pod vlivem alkoholu
S rekonstrukcí ZŠ Mašov začnou dříve, již od 8. dubna
Případů koronaviru je v Libereckém kraji 167, z toho v okrese Semily 30
Ministerstvo financí pošle Libereckému kraji 10 milionů korun
Od středy 8. dubna v Turnově otevřou kompostárnu a sběrný dvůr

Nejčtenější články

06.04.: Hasiči zasahují při požáru lesa v Horské Kamenici u Železného Brodu
07.04.: Nakažených koronavirem v kraji 158, osm případů přímo v Turnově
08.04.: Případů koronaviru je v Libereckém kraji 167, z toho v okrese Semily 30

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT