Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

09.10.2019 21:39:30 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

V neděli 6. října pokračoval nabitý program turnovských kadetek. Na palubovce tělocvičny ZŠ Skálova přivítaly v dospělém ženském krajském přeboru II. třídy zkušený tým SKP Česká Lípa. Ve velmi bouřlivých a vyhecovaných utkáních se nakonec domácím hráčkám povedlo dvakrát zvítězit a připsat si dalších 5 bodů do tabulky.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:2 (19, -25, -20, 25, 11)

Celé první utkání bylo velmi dramatické a jak na houpačce. V úvodním setu hrály kadetky (ženy TJ Turnov C) velmi kvalitní volejbal. Svého soupeře dokonale zatlačily svým podáním a tvrdými útoky. Po dvaceti minutách vyhrál Turnov 25:19 a vedl 1:0 na sety. V druhém setu začaly hostující hráčky hrát chytře a dominantním útokem byly dobře mířené ulívky prsty na střed hřiště či do zadních rohů. Druhý set nakonec vyhrála Česká Lípa 27:25. Třetí set se Turnov stále vyrovnával se stylem soupeře a prohrál 20:25. Ve čtvrtém setu se strhla opravdová bitva, na hřišti byly vidět oboustranné emoce. Oba týmy se rvaly o každý míč. Turnovské kadetky vydržely bojovat až do samého závěru a vítězstvím 27:25 vyrovnaly na 2:2 na sety. Emoce a nasazení vydržely až do závěrečného tie-breaku. V něm Turnov znovu zabojoval a po vítězství 15:11 vyhrál celé utkání 3:2 na sety a mohl tento úspěch řádně oslavit.

Sestava Turnova: S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, K. Málková, A. Václavů, libera K. Šedová a Š. Hrušková, střídaly M. Hrochová, N. Karlová a A. Richterová.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:1 (18, -12, 17, 21)

Po asi hodinové přestávce obě družstva nastoupila k druhému utkání. Turnov začal opět výborně a na palubovce dominoval. Po hladkém průběhu vyhrály turnovské kadetky 25:18. Začátek druhého setu přistihl ale domácí hráčky v nedbalkách a Česká Lípa jednoznačně zvítězila 25:12. V třetím setu se ale hra opět přehoupla a Turnov znovu vyhrál (25:17). Čtvrtá sada začala pro Turnov stejně špatně jako set druhý. Turnov se ale koncentroval a počáteční ztrátu začal krok za krokem snižovat. V závěru si domácí hráčky pomohly opět podáním a vítězstvím 25:21 uzavřely konečný účet utkání na 3:1.

Sestava Turnova: M. Hrochová, S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, N. Karlová, libera Š. Hrušková a K. Šedová, střídaly A. Richterová, K. Málková a A. Václavů.

„Obě utkání byla super. Stále se potýkáme s poklesem koncentrace, což je škoda, ale dokážeme se z toho vyhrabat a nakonec zvrátit výsledek na naši stranu. Takováto utkání budují v hráčkách sebevědomí, které mladý tým určitě potřebuje," dodal turnovský trenér Pavel Starý.

Příští víkend hrají turnovské kadetky v sobotu 12. října ženský KP II. třídy proti Rokytnici nad Jizerou (první utkání začíná v 9 hodin a druhé po skončení prvního utkání 2. ligy žen). Hned druhý den (neděle 13. října - od 10 a cca 13 hodin) nastoupí na domácí palubovce v 1. lize kadetek proti vedoucí Slavii Hradec Králové. Všichni fanoušci jsou zváni!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské kadetky dvakrát porazily ligový Červený Kostelec
Turnovské volejbalistky zahájily ligu dvěma výhrami
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Regionální volejbalové derby v Turnově pro Malou Skálu
Turnovské kadetky proti pražskému Meteoru získaly první ligovou výhru
Turnovské juniorky v kvalifikaci na první ligu stoprocentní
Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy
Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavření turnovské knihovny pro veřejnost

Od čtvrtka 22. 10. 2020 je turnovská knihovna včetně všech poboček do odvolání uzavřena dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020. Všechny naplánované akce na první polovinu listopadu se tímto ruší. Vypůjčené dokumenty nám zatím nevracejte. Od 22. 10. 2020 nebudou účtovat sankční poplatky. Knihovna se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje za pochopení.

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Z poslední rozborů vody, provedených 14. října 2020, vyplývá, že pramen Boží voda v Turnově není pitný, naopak pramen pod Valdštejnem zůstává i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie pátrá po totožnosti muže. Odcizil peníze ve směnárně v Liberci
Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky
Linka bezpečí nabízí pomocnou ruku i v době koronaviru
Znaková řeč hluchých lidí aneb ochota ke znakovému jazyku neslyšících
Máte už přezuto na zimní pneumatiky?

Nejčtenější články

22.10.: Informace z MMN obcím a veřejnosti
23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT