Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

09.10.2019 21:39:30 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Volejbalové kadetky Turnova na vítězné vlně i v přeboru žen

V neděli 6. října pokračoval nabitý program turnovských kadetek. Na palubovce tělocvičny ZŠ Skálova přivítaly v dospělém ženském krajském přeboru II. třídy zkušený tým SKP Česká Lípa. Ve velmi bouřlivých a vyhecovaných utkáních se nakonec domácím hráčkám povedlo dvakrát zvítězit a připsat si dalších 5 bodů do tabulky.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:2 (19, -25, -20, 25, 11)

Celé první utkání bylo velmi dramatické a jak na houpačce. V úvodním setu hrály kadetky (ženy TJ Turnov C) velmi kvalitní volejbal. Svého soupeře dokonale zatlačily svým podáním a tvrdými útoky. Po dvaceti minutách vyhrál Turnov 25:19 a vedl 1:0 na sety. V druhém setu začaly hostující hráčky hrát chytře a dominantním útokem byly dobře mířené ulívky prsty na střed hřiště či do zadních rohů. Druhý set nakonec vyhrála Česká Lípa 27:25. Třetí set se Turnov stále vyrovnával se stylem soupeře a prohrál 20:25. Ve čtvrtém setu se strhla opravdová bitva, na hřišti byly vidět oboustranné emoce. Oba týmy se rvaly o každý míč. Turnovské kadetky vydržely bojovat až do samého závěru a vítězstvím 27:25 vyrovnaly na 2:2 na sety. Emoce a nasazení vydržely až do závěrečného tie-breaku. V něm Turnov znovu zabojoval a po vítězství 15:11 vyhrál celé utkání 3:2 na sety a mohl tento úspěch řádně oslavit.

Sestava Turnova: S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, K. Málková, A. Václavů, libera K. Šedová a Š. Hrušková, střídaly M. Hrochová, N. Karlová a A. Richterová.

TJ Turnov C - SKP Česká Lípa 3:1 (18, -12, 17, 21)

Po asi hodinové přestávce obě družstva nastoupila k druhému utkání. Turnov začal opět výborně a na palubovce dominoval. Po hladkém průběhu vyhrály turnovské kadetky 25:18. Začátek druhého setu přistihl ale domácí hráčky v nedbalkách a Česká Lípa jednoznačně zvítězila 25:12. V třetím setu se ale hra opět přehoupla a Turnov znovu vyhrál (25:17). Čtvrtá sada začala pro Turnov stejně špatně jako set druhý. Turnov se ale koncentroval a počáteční ztrátu začal krok za krokem snižovat. V závěru si domácí hráčky pomohly opět podáním a vítězstvím 25:21 uzavřely konečný účet utkání na 3:1.

Sestava Turnova: M. Hrochová, S. Šebková, T. Stará, V. Volková, K. Stará, N. Karlová, libera Š. Hrušková a K. Šedová, střídaly A. Richterová, K. Málková a A. Václavů.

„Obě utkání byla super. Stále se potýkáme s poklesem koncentrace, což je škoda, ale dokážeme se z toho vyhrabat a nakonec zvrátit výsledek na naši stranu. Takováto utkání budují v hráčkách sebevědomí, které mladý tým určitě potřebuje," dodal turnovský trenér Pavel Starý.

Příští víkend hrají turnovské kadetky v sobotu 12. října ženský KP II. třídy proti Rokytnici nad Jizerou (první utkání začíná v 9 hodin a druhé po skončení prvního utkání 2. ligy žen). Hned druhý den (neděle 13. října - od 10 a cca 13 hodin) nastoupí na domácí palubovce v 1. lize kadetek proti vedoucí Slavii Hradec Králové. Všichni fanoušci jsou zváni!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské kadetky dvakrát porazily ligový Červený Kostelec
Turnovské volejbalistky zahájily ligu dvěma výhrami
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Regionální volejbalové derby v Turnově pro Malou Skálu
Turnovské kadetky proti pražskému Meteoru získaly první ligovou výhru
Turnovské juniorky v kvalifikaci na první ligu stoprocentní
Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy
Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dokončili opravu silnice ve Vítkovicích, finišují v Hrabačově a Jilemnici
Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
Krkonošská horská služba má za sebou náročný víkend
Jan hrabě Harrach v myšlenkách a korespondenci
FOTO: Podzimní trh V Lipkách opět nabídl domácí výpěstky a výrobky

Nejčtenější články

13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem
11.10.: Okresní přebor: Deváté kolo přineslo v každém zápase sedm gólů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT