Volejbalové kadetky Turnova prohrály s pražským Meteorem

04.12.2019 09:58:01 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovské volejbalové kadetky vyrazily v neděli 1. prosince do Prahy, aby sehrály další ligová utkání proti Meteoru. V úvodních dvou utkáních, která se hrála před časem v Turnově, se jim povedlo jednou zvítězit.

SK Meteor Praha - TJ Zikuda Turnov 3:0 (20, 16, 13)

V prvním utkání byl Meteor jasně lepší. Turnovačkám se nedařilo na příjmu a nebyly schopné se dostat k svému útoku. Při něm často chybovaly a vítezství svému soupeři doslova darovaly.

SK Meteor Praha - TJ Zikuda Turnov 3:1 (14,17,-22,23)

V druhém utkání to začalo podobně. Hra se ale postupně vyrovnávala. Třetí set konečně turnovské hráčky vyhrály. Ve čtvrté sadě byla hra vyrovnaná a Turnov měl docela nakročeno, aby vyhrál i čtvrtý set a dovedl tak zápas do tie-breaku. Koncovku ale nezvládl a Meteor vyhrál i podruhé za tři body, tentokrát 3:1.

Sestava Turnova: S. Šebková, A. Richterová, K. Stará, T. Stará, A. Václavů, N. Karlová, M. Hrochová, V. Kubešová, V. Volková, Š. Hrušková, K. Šedová.

Další ligová utkání sehrají turnovské kadetky příští sobotu 7. prosince, kdy v lize doma nastoupí proti poslednímu Červenému Kostelci. První utkání začíná cca v 11 hodin (po skončení utkání žen), druhé pak podobně v cca 15 hodin. Budeme moc rádi, když přijdete oba týmy podpořit!