Vydejte se za pokladem školníka Ládi

18.03.2021 10:48:13 | Autor: ZŠ Skálova Turnov | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

Vydejte se za pokladem školníka Ládi

Základní škola Skálova Turnov zve všechny k odhalení pokladu školníka Ládi. Vydejte se na procházky po Turnovsku, plňte úkoly, získávejte hesla, a najděte tak školníkův poklad!

„I vy máte možnost získat část pokladu, případně být zařazeni do slosování o knižní poukázky. Akce trvá do 18. dubna. Těšíme se na všechny výletníky!," zve na akci za ZŠ Skálova Turnov Jana Pekařová.

CESTA ZA POKLADEM ŠKOLNÍKA LÁDI

Ahoj průzkumníci, našel jsem na půdě školy ukrytý poklad školníka Ládi. Rád ho mezi vámi rozdělím. Jen to nebude zadarmo. Připravil jsem pro vás cestu, na které budete plnit úkoly a získáte kód, který vám zajistí místo ve slosování o pěkné knížky. Cesta to nebude jednoduchá, věřím však, že se toho nebudete bát a dojdete až na konec cesty. Na každou část výpravy si vezměte papír a tužku, ať si můžete vše dobře zaznamenat, sportovní oblečení a silnou vůli. První část s úkoly naleznete zezadu této informační cedule: Jistě ji všichni najdete.

Tak vzhůru do toho!

Vážení rodiče, Připravil jsem pro děti zhruba do 12 let pátrací hru za pokladem. Je to dobrovolná aktivita v přírodě. Rád bych vás tímto poprosil o spolupráci. Je to 6 úkolů na 6 různých místech v Turnově. Počkejte si na pěkné počasí a vyražte celá rodina. Udělejte si pěkné odpoledne a děti motivujte k aktivitě a samostatnosti. Samozřejmě jim pomáhejte, když to bude třeba. Zvlášť těm menším. Některá místa nejsou vhodná, aby tam děti chodily samy. Proto bude vhodnější, když budou mít doprovod. Jedno místo se nachází i na pump tracku v Turnově. Vezměte dětem helmu a chrániče. Pokud by se stalo, že některý úkol nemůžete najít, je utržený nebo poničený, neváhejte mi kdykoliv zavolat na číslo 736 448 130, pošlu vám na telefon fotku s úkoly z místa, na kterém se nacházíte. Věřím, že si užijete s dětmi mnoho zábavy a budete se snažit motivovat děti do dalších úkolů.

Konečný kód pošlete prosím na můj mail: jiri.richtr@zsskalova.cz. Abychom vás mohli zařadit do slosování, uveďte celé jméno dítěte, věk, tel. kontakt a školu, kterou navštěvuje.

S pozdravem Jirka Richtr 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Alešovka se těší na budoucí prvňáčky
Zápis prvňáčků na turnovské Žižkovce má proběhnout 8. dubna
Advent přichází na ZŠ Skálova Turnov
Skálovku distanční výuka nezbrzdila
První třídy se v Turnově otevřely pro 169 prvňáčků
Učebny na turnovských školách procházejí modernizací

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lze žádat o příspěvek na péči o trvalé travní porosty

V letošním roce je opět možné žádat o finanční příspěvek na péči o trvalé travní porosty. Tento příspěvek je určen na podporu cenných lučních společenstev a jeho zdrojem je Program péče o krajinu Ministerstva životního prostředí. Nově je tato finanční podpora dostupná i pro žadatele s menší výměrou lučního porostu - je možné žádat na podporu porostů o výměře 0,3-5 ha (3 000-50 000 m2). Příspěvek nelze kombinovat s příspěvky z Agroenviromentálně-klimatických programů Ministerstva zemědělství. Příspěvek slouží jako podpora péče o trvalé travní porosty, a to správnými a šetrnými způsoby, ať už se jedná o seč s úklidem travní hmoty nebo pastvu. Za seč není považováno mulčování. Výše příspěvku na posekané a sklizené pozemky bude určena jako podíl přidělených finančních prostředků a počtu hektarů travních porostů, zjištěných na základě přijatých žádostí. Uzávěrka příjmů všech žádostí je 31. května 2021.

Zrušení plánovaných květnových akcí na hradě Valdštejně

Z důvodu současných vládní nařízení a s nimi spojených opatření v naší republice jsou do konce května zrušeny všechny připravené kulturní akce na hradě Valdštejně. Uzavřeny pro návštěvníky zatím zůstávají kulturní památky hrad Valdštejn i Synagoga Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rytkyně Pavlína Čambalová představuje výrobky ve vlastním ateliéru
Obrazem: Stovky lidí podpořily ředitele Waldorfské školy v Semilech
Postup kraje při výrobě prvních nanofiltrů řešil SÚKL jako přestupek
FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů
Krajští policisté se zaměřili na kontrolu vozidel v provozu

Nejčtenější články

19.04.: Obrazem: Stovky lidí podpořily ředitele Waldorfské školy v Semilech
18.04.: FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů
17.04.: Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT