Žáci pokračují v soubojích O skleněný míč

25.02.2011 18:11:24 | Autor: Jaroslav Kletečka | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

Kompletní čtvrté kolo fotbalového turnaje žáků O skleněný míč se odehrálo minulý týden na umělé trávě v Železném Brodě, včetně jedné dohrávky v rámci turnaje starších žáků.

Starší žáci

SK Semily - FK Pěnčín/Turnov B 0:2 (0:1)

Semily byly lepší, ale dát gól v úterním podvečeru byl pro semilské fotbalisty neřešitelný úkol. Turnov své šance proměnil stoprocentně, a to rozhodlo. Branky: Vítkovič 2.

FK Mšeno - FK Pěnčín/Turnov B 1:4 (1:3)

Zasloužená výhra Turnova, který i přes výrazný věkový deficit byl lepší. Mšeno se opětovně zlepšilo a utrpělo zatím nejmenší prohru v turnaji. Branky: Klimeš - Havel, Balcar, Houžvička, Kunst

Košťálov - FK Pěnčín/Turnov A 3:3 (1:2)

Překvapení se zrodilo v zápase, které mělo dle předchozích výsledků být jednoznačné pro Turnov. Košťálov dvakrát prohrával, ale deset minut před koncem překvapivě vedl díky hattricku Machačného 3:2. Nakonec se týmy rozešly smírně. Branky: Machačný 3 - Dvořák 2, Vítkovič.

SK Semily - FK ŽBS Železný Brod 3:5 (0:2)

Brod byl v prvním poločase lepší, což potvrzuje i výsledek. Na začátku druhého poločasu to bylo po rychlých gólech už 4:0. Poté Semily výrazně přidaly a byly do konce druhého poločasu jasně lepší. Těsně před koncem to bylo už jen 4:3 pro domácí tým, který v poslední minutě z přímého kopu definitivně rozhodl.  Branky: Růžička 2, Salaba, Drobný, Kotlár - Tomáš 2, Liška.

Velké Hamry - VTJ Rapid Liberec 3:3 (1:2)

V prvním poločase byl Rapid na UMT v Desné lepší a zaslouženě vedl. Hamry se výrazně ve druhém poločase zlepšily a dokázaly vývoj zápasu otočit. Jenže další šance Hamry neproměnily a soupeř dokázal tři minuty před koncem vyrovnat. Branky: Gallyas 2, Marčík - Čára2, Garčár.

Mladší žáci

V turnaji mladších žáků se z důvodu velkého počtu nemocných znovu omluvil Rychnov, a tak v turnaji není odehráno už sedm zápasů, které byly původně naplánovány. Přesto turnaj pokračoval několika zápasy.

SK Semily - FK Sedmihorky 2:0 (0:0)

Mladší žáci Semil byli lepší, ale problém byl dát urostlému brankáři Sedmihorek branku. Ale nakonec se to podařilo dvakrát Jechovi. Branky: Jech 2.

FC Pěnčín - FK Sedmihorky 7:1 (3:0)

Starší žáci Sedmihorek si v týdnu odehráli i druhý zápas, ale nastoupili pouze v deseti. Pěnčín byl věkově podstatně starší a fyzická převaha byla znát. Branka Sedmihorek: Kubát

SK Semily - FC Pěnčín 5:5 (3:2)

Mladší žáci Semil podali proti starším žákům Pěnčína velmi dobrý výkon. Vedli už 5:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže poslední čtvrthodina patřila Pěnčínu, a ten dokázal vyrovnat. Branky: Frolík 3, Hájek 2 - Šíma 2, Dobeš, Pešek, Kopáňko.

Přátelský zápas mimo turnaj:

FK ŽBS Železný Brod - Jiskra Tanvald 6:1 (3:0)

Přátelsky si to rozdali starší žáci Brodu a mladší žáci Tanvaldu. Brod nahradil Dobrovice a tyto zápasy se nepočítají do turnaje. Samotný zápas byl vyrovnanější, než ukazuje výsledek, i když nutno podotknout, že Brod hrál jen v 8 hráčích. Branky: Maňkoš 3, Šefr 2, Plachý.