ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly

15.08.2020 08:55:59 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Liberecký kraj

ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly

Soutěž o vstupenky! Jednodenní rockový festival ZasTenRock v Zásadě navštěvovalo v posledních letech pravidelně 2500 návštěvníků. Letos tato akce ale dozná výrazných změn. Každý rok se na akci představilo 10 kapel, k dispozici byly dvě stage, obrazovka a skvělé zázemí s občerstvením bez front. To vše ale za současné situace zachovat nejde, a tak se organizátoři rozhodli, že akci uskromní a rozdělí na dvě menší.

„Bohužel vzhledem k současné situaci nám vypadlo velké množství partnerů, bez kterých se taková akce uspořádat nedá. Navíc doba je nejistá, a pokud by došlo opět k zpřísnění pravidel v počtu lidí povolených na jednu akci, museli bychom sáhnout po nějakých restrikcích. A to nechceme," řekl ředitel festivalu Miroslav Princ.

Jedna z částí se bude konat v termínu původního festivalu, tedy 22. srpna, a bude mít trochu tvrdší náplň v podobě Vildy Čoka s kapelou Bypass, které doplní vloni velmi úspěšný Kabát revival z Varnsdorfu. Druhou akcí s trochu lehčím rockem bude o 14 dnů později, tedy 5. září, vystoupení libereckých Těl a brodských Těsně Vedle. Obě akce začnou v 18 hodin a vstup bude omezen na 250 skalních fandů.

„Toto řešení se nám vzhledem k podmínkám a riziku omezení počtu účastníků jeví jako nejlepší a věříme, že si obě akce najdou své příznivce. Určitě bude naší snahou zachovat standard v podobě skvělého servisu bez front a pohodovou atmosféru," doplnil k akcím spolupořadatel Petr Růžička.

Abyste si ZasTenRock mohli vychutnat déle, doplnili pořadatelé dodatečně program ještě o kapelu VoHoN, která zahraje v rámci závěrečné Afterpárty po koncertu kapely Těla. Předprodej vstupenek na obě akce byl spuštěn 12. 6. v 9 hodin v prodejní síti ticketstream https://www.ticketstream.cz/

Soutěž o vstupenky na ZasTenRock 2020

 Pořadatelé festivalu ZasTenRock s portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří připravili pro čtenáře soutěž o pět vstupenek na první koncert v rámci letošního festivalu. Stačí správně odpovědět na tři otázky a poté mít štěstí při losování. Prosíme nesoutěžte pro někoho jiného, vstupenky (vstupy) jsou vždy na konkrétní jméno! Soutěž bude ukončena ve středu 19. srpna 20.00. Soutěž již byla ukončena! Kvůli technickým problémům nemohla být vyhodnocena soutěž o vstupenky na 1. část, proto vylosovaní výherci, kterými jsou: Kateřina Kopalová, Tomáš Kozderka, Vendula Hrubá, Silvie Kohoutková a Jan Urbánek, získávají volné vstupy rovněž na druhou část festivalu. Doufáme, že je výhra, i když na jiné interprety, alespoň trochu potěší.

Související články

Obrazem: 8. ročník festivalu ZasTenRock
ZasTenRock 2017 potěšil návštěvníky i organizátory
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde

Do Přepeř přijede prvoligová Plzeň

Ve 3. kole Mol cupu přijede do Přepeř prvoligová Viktoria Plzeň! Tohoto soupeře přiřkl mužstvu z Českého ráje čtvrteční los, termín zápasu je sice určen na středu 30. září, ale je možné posunutí na 7. října nebo jiný den. Článek o posledním zápase Mol cupu Přepeř


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dny architektury v kraji představí Baťu, horolezce i železniční depo
V Libereckém kraji hlasovalo na stanovištích drive-in 191 voličů
Oslavy historika Josefa Pekaře proběhly na Malém Rohozci
Odběrová místa rozšiřují provozní dobu. Na test se objednejte online
Policisté hledají ztracenou třináctiletou dívku z Liberce

Nejčtenější články

28.09.: Rovensko porazilo Stráž a Turnov potvrdil první místo proti Skalici
29.09.: I.A třída: Lomnice i Bělá si připsaly jasné výhry
28.09.: Semilsko si zaslouží kvalitní napojení na okolní regiony

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT