Zemřel pan učitel Oldřich Míča

26.09.2014 09:03:34 | Autor: jv | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Semily,Lomnice nad Popelkou

Zemřel pan učitel Oldřich Míča

Dne 22. září zemřel ve věku 77 let učitel matematiky a fyziky, pan učitel Oldřich Míča, legenda regionálního školství. Od roku 1960 do roku 1984 učil na Základní škole v Semilech - Podmoklicích, po výstavbě nové školní budovy od roku 1984 v Řekách (ZŠ Dr. Fr. Lad. Riegra).

Za své pedagogické mistrovství obdržel řadu ocenění: V roce 1999 Stříbrnou medaili MŠMT a v roce 2005 byl jmenován čestným občanem města Semily. Poslední rozloučení s oblíbeným pedagogem se koná v pátek 26. září 2014 v 11 hodin ve Smuteční síni v Lomnici nad Popelkou.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.

Jablonecká fantazie: Kozel vyřadil Trpišovského!

Už ve čtvrtfinále Mol cupu končí mistrovská Slavia! Příčinou je povedený zápas Jablonce, který doma po vyrovnaném stavu 2:2 vyřadil favorita na penalty! Podrobnosti a fotogalerii z utkání přináší Naše Jablonecko


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kamarádi v Semilech je nová výstava v Pojizerské galerii
Turnov otevřel novou úschovnu kol a zavazadel v centru města
Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc

Nejčtenější články

04.03.: Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc
05.03.: Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
05.03.: V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT