ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

11.03.2019 11:50:30 | Autor: Jana Pekařová | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

Základní škola Skálova Turnov po ukončení projektu v rámci "šablon pro ZŠ" navazuje projektem Společně to zvládneme II, který přinese další nabídku aktivit nejenom pro žáky školy, ale také pro rodiče či učitele.

„Se šablonami máme velmi dobré zkušenosti, díky nabízeným aktivitám se škola otevřela jak veřejnosti v rámci Kavárniček pro rodiče, tak žákům díky nabízenému doučování a klubům. Učitelé zase těžili ze vzájemných hospitací, sdílení nových metod a návštěv jiných škol, proto jsme se rozhodli pokračovat," sdělil ředitel školy Michal Loukota.

A v čem bude tento projekt jiný? Michal Loukota vysvětluje: „Princip zůstává stejný, některé aktivity se budou odlišovat, ale cíl je stejný - chceme nabídnout další možnosti vzdělávání pro naše žáky, otevřít ověřené metody vzdělávání mezi učiteli navzájem, sdílet, motivovat a inspirovat, a samozřejmě nezapomínáme ani na rodiče - od září opět nabídneme oblíbené "kavárničky" se zajímavými tématy."

Pro žáky se tak nabízí možnost - kromě klasických doučování různých předmětů učiteli naší školy - účastnit se klubů s různým zaměřením. „Již nyní probíhají nebo budou probíhat kluby logiky a deskových her, čtenářské kluby, kluby angličtiny či badatelské kluby," popsal nabídku žákům ZŠ Skálova a ZŠ Alešova ředitel školy.

Projekt nabídne také další vzdělávání pro učitele, mnoho z nich se zúčastní oblíbených letních škol se zaměřením na rozvoj matematické či čtenářské gramotnosti, někteří prohloubí své dovednosti v cizím jazyce, jiní rozvinou své mentorské schopnosti. Je na co se těšit!

Aktivity v rámci výzvy Šablony II pro ZŠ jsou realizovány v rámci projektu Společně to zvládneme II s reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011207.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zápis dětí v Turnově k povinné docházce pro školní rok 2019/2020
ZŠ Alešova uspořádala masopustní veselí v Turnově II
ZŠ Skálova Turnov slavila 110. výročí od založení

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj ocení pedagogické pracovníky

Ve středu 27. března 2019 se uskuteční v prostorách multimediálního sálu Libereckého kraje již 17. ročník oceňování pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v regionu. Ocenění proběhne k příležitosti připomenutí Dne učitelů. Celkem se sešlo 31 nominací a Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost vybral 21 oceněných. Za šestnáct let trvání bylo oceněno již 330 pedagogů.

Liberecký kraj vyhlásí vítěze krajského kola soutěže Zlatý erb

Liberecký kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlásí v pondělí 25. března 2019 vítěze krajského kola 21. ročníku soutěže Zlatý erb. Slavnostní vyhlášení soutěže, která hodnotí městské a obecní weby a elektronické služby občanům, se bude konat v multimediálním sálu Krajského úřadu Libereckého kraje od 14 hodin za přítomnosti představitelů zúčastněných obcí a měst Libereckého kraje a dalších hostů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Lízátkové závody na Benecku 2019
Horská služba se v Harrachově setkala s Krakonošem
Křišťálový glóbus za vítězství SP vybojovala i Ester Ledecká
Na 26. ročníku Českého lva byli výrazně vidět tvůrci z Pojizeří
Kraj reaguje na námitky proti zadáním na rekonstrukce silnic

Nejčtenější články

22.03.: Šťastný konec pátrání: Malého chlapce hledali policisté i občané Semil
21.03.: Jarní trh v Libštátě opět nabídne výrobky pro domácnost i pro radost
23.03.: Přehled fotbalových výsledků druhého jarního kola

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT