ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

11.03.2019 11:50:30 | Autor: Jana Pekařová | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

ZŠ Skálova Turnov nabízí pro žáky mnoho aktivit zcela zdarma!

Základní škola Skálova Turnov po ukončení projektu v rámci "šablon pro ZŠ" navazuje projektem Společně to zvládneme II, který přinese další nabídku aktivit nejenom pro žáky školy, ale také pro rodiče či učitele.

„Se šablonami máme velmi dobré zkušenosti, díky nabízeným aktivitám se škola otevřela jak veřejnosti v rámci Kavárniček pro rodiče, tak žákům díky nabízenému doučování a klubům. Učitelé zase těžili ze vzájemných hospitací, sdílení nových metod a návštěv jiných škol, proto jsme se rozhodli pokračovat," sdělil ředitel školy Michal Loukota.

A v čem bude tento projekt jiný? Michal Loukota vysvětluje: „Princip zůstává stejný, některé aktivity se budou odlišovat, ale cíl je stejný - chceme nabídnout další možnosti vzdělávání pro naše žáky, otevřít ověřené metody vzdělávání mezi učiteli navzájem, sdílet, motivovat a inspirovat, a samozřejmě nezapomínáme ani na rodiče - od září opět nabídneme oblíbené "kavárničky" se zajímavými tématy."

Pro žáky se tak nabízí možnost - kromě klasických doučování různých předmětů učiteli naší školy - účastnit se klubů s různým zaměřením. „Již nyní probíhají nebo budou probíhat kluby logiky a deskových her, čtenářské kluby, kluby angličtiny či badatelské kluby," popsal nabídku žákům ZŠ Skálova a ZŠ Alešova ředitel školy.

Projekt nabídne také další vzdělávání pro učitele, mnoho z nich se zúčastní oblíbených letních škol se zaměřením na rozvoj matematické či čtenářské gramotnosti, někteří prohloubí své dovednosti v cizím jazyce, jiní rozvinou své mentorské schopnosti. Je na co se těšit!

Aktivity v rámci výzvy Šablony II pro ZŠ jsou realizovány v rámci projektu Společně to zvládneme II s reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011207.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prvňáčci dorazili na turnovských školách k zápisu
ZŠ Alešova uspořádala masopustní veselí v Turnově II
ZŠ Skálova Turnov slavila 110. výročí od založení

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram

Nejčtenější články

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT