Soutěže
Soutěžte s nasepojizeri.cz o hodnotné ceny.
Soutěž o vstupenky na Avatar: Oheň a popel
Kino Jitřenka v Semilech připravilo pro čtenáře portálu Naše Pojizeří soutěž o šest vstupenek na premiéru snímku Avatar: Oheň a popel. Každý kdo správně odpoví na soutěžní otázku, bude zařazen do slosování o vstupenky. Soutěž končí v sobotu 20. prosince 2025 ve 12.00. Výherce bude následně vyrozuměn.
Jste již aktivním účastníkem této soutěže.
V případě výhry, budete kontaktován(a) po skončení soutěže.
| Soutěž probíhá: | 15.12.2025 až 21.12.2025 |
|---|---|
| Do soutěže jste se zapojil(a) dne: |
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Velikonoční pomlázka probíhala i za volantem
Plán investic Městské sportovní Turnov pro rok 2026 je připraven
Severočeské muzeum v Liberci otevřelo zrekonstruovanou knihovnu
Kultura v Železném Brodě v dubnu
Policie hledá svědky nehody na cyklostezce v Malé Skále
Nejčtenější články
11.04.: Policie hledá svědky nehody na cyklostezce v Malé Skále
11.04.: Dubnové akce pod patronací Sportovního centra Semily
12.04.: Kultura v Železném Brodě v dubnu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.