Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

08.01.2020 11:42:22 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu

Kulturní centrum Golf v Semilech v lednu pořádá divadelní představení, výstavy, koncerty i plesy. K nejzajímavějším akcím patří koncerty Duo Adamis a Radůzy či plesy SDH Semily I, Charvát Axl a Gymnázia Ivana Olbrachta.

DIVADELNÍ SEZONA 2020

Na celoroční předplatné jsou připravena čtyři představení:
24. 3./ NALEVO OD VÝTAHU
– Francouzská situační komedie, ve které všechno začne, jako v mnoha dobrých inscenacích, zabouchnutými dveřmi. V hlavní roli: Roman Vojtek, dále hrají: Kristýna Kociánová, Jiří Ployhar, Jana Tabrea, Vilém Udatný, Lenka Zbranková, Zdeněk Rohlíček. 7.4 / SRNKY – Neobyčejné příběhy z Liberce. Srnky jsou příběhem outsiderů s kuriózními osudy. V hlavních rolích Martin Stránský, Martin Polách, Tomáš Váhala, Jan Jedlinský, Karolína Baranová nebo Jana Hejret Vojtková.
22. 9./ MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD
- Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací o nejlepších přátelích, taková je inscenace pražského divadla v Rytířské. Hrají: Hrají: Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová, Michaela Sejnová/ Lucie Okonová.
Listopad – termín bude upřesněn/ KOULE
- Hra s podtitulem „Příběh vrhačky“ je tragikomickým fiktivním portrétem zestárlé československé těžké atletky Mileny. V hlavní roli: Pavla Tomicová a dále hrají: Zora Valchařová-Poulová, Kamila Sedlárová, Isabela Smečková Bencová / Natálie Holíková, Jiří Zapletal, Tomáš Lněnička / Jiří Panzner, Zdeněk Petrák... Stálým zájemcům o předplatné rezervujeme abonentku do 7. 1. 2020.

KC Golf Semily uvede v lednu 2020:

pátek 10. ledna

LITERÁRNÍ VEČER S HUDBOU
Autorský literární večer s písničkářem Tomášem Sedlákem. Můžete se těšit na autorské čtení studentů Waldosfského lycea. Uslyšíte například monodrama Lindy Chrissové, doplněné četbou autorské poezie Adama Pýchy a Jáchyma Pochopa a mnohá další překvapení. Hudební složku večera obstará Tomáš Sedlák, bývalý zpěvák kapely Šlajchrti, který krom hraní autorských skladeb představí i svou literární prvotinu "Mulaj".
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

sobota 11. ledna

HASIČSKÝ PLES SDH SEMILY I
Obnovení tradičního hasičského plesu SDH Semily I. K tanci a poslechu hraje kapela Big´O´Band a ve vinárně DJ Martin Boreš. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Předprodej - Realitní kancelář RK NIKA v Semilech (budova sokolovny) od 16. prosince 2019.
V sále a vinárně KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné 100,- Kč v předprodeji - Realitní kancelář RK NIKA. V místě konání je cena vstupenky 120 Kč.

Duo Adamis přináší koncert, který potěší milovníky šlágrů úterý 14. ledna

DUO ADAMIS
Koncert Dua Adamis potěší milovníky šlágrů. Zpěvné písničky, oblíbené šlágry a dobrá nálada. To vše nabídne hudební seskupení Duo Adamis. Hudebníci známí například z TV Šlágr slibují, že milovníci šlágrů čeká bohatý výběr skladeb, ze kterých si vybere každý. Volné sezení bez místenek.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 150 Kč. Podrobná pozvánka

Zemi vysokých hor a šťastných lidí představí cestovatelka Pavla Bičíková

středa 15. ledna

KYRGYZSTÁN - ZEMĚ VYSOKÝCH HOR A ŠŤASTNÝCH LIDÍ
Cestovatelské besedy s Pavlou Bičíkovou, patří k velmi oblíbeným. Její nová cestovatelská přednáška je plná skvělých fotografií, videí a hlavně zážitků z měsíční cesty po Střední Asii. Kyrgyzstán je země vysokých hor a šťastných lidí. Je to překrásná země, která láká k návštěvě divokou přírodou, dobrým a neobvyklým jídlem, krásnými tržišti a příjemnými lidmi.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 17. ledna

X. REPREZENTAČNÍ PLES FIRMY CHARVÁT AXL, a.s.
Reprezentační ples firmy Charvát AXL, a. s. K tanci a poslechu hraje CAROLINE Band a jako host vystoupí Prague QUEEN. Moderátor večera - Zdeněk Vranovský. Bohatá tombola a občerstvení zajištěno. Prodej vstupenek od 9.1.2020 Po - Pá od 8.00. - 14.00. hod. na vrátnici firmy. Kontakt. p. Šaldová tel. č. 731 648 780
V sále, v předsálí a v 1. patře KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 150 Kč.

neděle 19. ledna

ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNÍCI
Veselá pohádka z cyklu víkendových pohádek pro malé i odrostlejší v podání souboru Divadlo V Roztocké z Jilemnice hraná na velkém jevišti. Pohádka o tom, jak několik hladových a nešťastných zvířátek vyzrálo nad loupežníky. Na motivy pohádky Zvířátka a Petrovští v osobité zpracování v úpravě Zdeňka Karáska (pod názvem Zvířátka ze statku a loupežníci). Na jevišti si hrají dvě generace herců - rodiče a jejich děti - a společně tak sdílejí lásku k ochotnickému divadlu.
V sále KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

pondělí 20. ledna

KONCERT ABSOLVENTŮ ZUŠ SEMILY
V pořadí třetí koncert Kruhu přátel hudby. Na lednovém koncertě účinkují tradičně absolventi Základní umělecké školy Semily, v současnosti studenti konzervatoří a vysokých škol.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

Radůza zahraje a zazpívá opět po letech v Semilech středa 22. ledna

RADŮZA
Koncert jedné z nejvýraznějších osobností české hudební scény. Zpěvačka, šansoniérka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka Radůza, představí spolu se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z posledního alba „Muž s bílým psem", ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: v předprodeji 300 Kč/ na místě 350 Kč. Podrobná pozvánka

sobota 25. ledna

MATURITNÍ PLES GIO SEMILY
Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 64. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Futrál a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč, předprodej v GIO Semily a TIC Semily.

Připravují na únor:

pondělí 3. února

HALÍŘ TRIO
Halíř Trio tvoří slovenská violoncellistka Jana Podolská, český klavírista Václav Mácha a Eduardo García Salas, španělský houslista žijící v Praze.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 140 Kč.

středa 5. února

VÝCHODNÍ INDONESIE
Radka Tkáčiková je cestovatelka a dobrodruh, profesionální průvodkyně, která víc jak dvacet let pravidelně tuto oblast navštěvuje. Tentokrát se prostřednictvím fotografií a vyprávění vypravíme do Východní Indonesie.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč.

pátek 7. února

 

Domácí hudební scénu v Semilech rozehřejí Šumný jazz a The Peanuts DOMÁCÍ HUDEBNÍ SCÉNA
Šumný jazz a The Peanuts to jsou dvě tělesa, která v tento pohodový večer vystoupí. Skvělou náladu spolu s energickými rytmy navodí jazzová kapela Šumný jazz. Pódium pak na správnou teplotu zahřeje semilská kapela The PeaNuts složená z mladých a nadějných muzikantů interpretujících především klasický blues.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 120 Kč. Podrobná pozvánka

středa 12. února

 

Olympic Permanentní tour zavítá i do Semil OLYMPIC - Permanentní tour
Jedinečné koncerty nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 690/650/590 Kč (dle místa sezení). Podrobná pozvánka

sobota 15. února

PLES MĚSTA SEMILY
Dvanáctý reprezentační městský ples. Proběhne předání ocenění „Cena města Semily za rok 2019", k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Marka Ottla. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod.

Samostatné pozvánky a související články:

Olympic Permanentní tour zavítá i do Semil

Domácí hudební scénu v Semilech rozehřejí Šumný jazz a The Peanuts

Radůza zahraje a zazpívá opět po letech v Semilech

Zemi vysokých hor a šťastných lidí představí cestovatelka Pavla Bičíková

Duo Adamis přináší koncert, který potěší milovníky šlágrů

FOTO: Traktor přilákal do kulturního domu v Semilech 900 fanoušků

FOTO: Krásy severního Vietnamu popsal Tomáš Jech

Co jste v KC Golf zmeškali v prosinci?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

V lednu startuje naplno plesová sezona

Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v lednu

Lednový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Anketa: Nejhezčí vánoční strom 2019 mají podle čtenářů v Turnově

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V lomnickém muzeu zahájili cyklus podzimních přednášek

Jako v letech minulých, navázali v lomnickém muzeu opět na úspěšný cyklus takzvaných podzimních přednášek. První ze série se uskutečnila v úterý 20. září, kdy se zde představila Eva Ulrychová z Jičína a pohovořila na téma Nejcennější archeologické nálezy a jejich historická hodnota. Následovat bude o týden později, taktéž v úterý 27. září od 17 hodin, v pořadí druhá historická přednáška PhDr. Evy Ulrychové nazvaná Kronikář Kosmas a jeho Kronika Čechů.

Kraj přispěje Mikroregionu Frýdlantsko na odkup nemovitostí

Celkem 3 400 000 korun poskytne kraj dobrovolnému svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty v současné době slouží jako zázemí pro činnost spolku Frýdlantské okresní dráhy a Frýdlantsko je proto bezplatně spolku převede. „Dotace bude využita výhradně na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty poté dostane k bezplatnému užívání Spolek Frýdlantské okresní dráhy, který je má prozatím pouze v pronájmu. Budou sloužit pro provoz železničního muzea, jež má v regionu mnohaletou tradici. Lze si tam prohlédnout několik zajímavých, převážně úzkorozchodných vozidel včetně provozuschopné motorové lokomotivy. Považuji za důležité připomínky historických dopravních a technických zajímavosti zachovávat i pro budoucí generace," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily
Žitavská úzkokolejka zve ve svátek české fanoušky železnice
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Nejvýše položená přehrada v Čechách je na Černé Nise u Bedřichova
Novinky v plaveckém bazénu na Výšince v Turnově

Nejčtenější články

22.09.: Fotbalové přípravky odehrály úvodní turnaj nového ročníku
23.09.: Okresní přebor: Plný počet bodů má stále Turnov B, druhý Stružinec
23.09.: I.B třída: Harrachov dotáhl na čele tabulky Pěnčín B

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT