Akci sportujeme s VZP letos využilo celkem 168 sportovců

13.12.2011 09:53:37 | Autor: SC Semily a Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Akci sportujeme s VZP letos využilo celkem 168 sportovců

V sobotu 10. prosince uspořádalo Sportovní centrum Semily společně s Krajskou pobočkou VZP pro Liberecký kraj tradiční akci - Sportujeme s VZP. I tentokrát byla návštěvnost velmi dobrá a přišlo si zasportovat 168 sportovců z řad pojištěnců VZP.

Zájemci o sport a relaxaci mohli v tento den od 8 do 19 hodin využít sportovišť SC Semily zdarma. Byla možnost jít si zahrát stolní tenis, tenis, squash, badminton, nechat se namasírovat, opálit se v soláriu, využít sauny a nebo posílit svaly ve Fit studiu.

„Protože akce měla i tentokrát mezi pojištěnci VZP ze Semil a okolí úspěch, je naše přání ji v příštím roce opět uspořádat. Průměrně se této akce účastní 130 až 180 sportovců. Věřím, že alespoň pro část návštěvníků byla akce impulsem, aby začali aktivně dbát o své zdraví," poznamenal ředitel Sportovního centra Semily Vladimír Kužel.

Dále si zájemci mohli nechat změřit některé biochemické hodnoty a tak se informovat o stavu své tělesné schránky. Toho využilo 37 pojištěnců VZP. „Chci poděkovat všem pracovníkům Sportovního centra, VZP a Fit studia  za uspořádání, dle mého názoru, úspěšné akce a přát si, aby tato tradice pokračovala i nadále. Účastníkům z řad sportovců a pojištěnců VZP mohu slíbit, že se budeme snažit, aby se tato zajímavá akce stala tradicí," uvedl Vladimír Kužel a zároveň dodal „Chci touto cestou popřát všem návštěvníkům Sportovního centra Semily a zároveň i pojištěncům VZP hodně zdraví a spokojenosti do příštího roku a doufám, že se s většinou z nich budeme v SC setkávat i v roce 2012 a to nejen na akci Sportujeme s VZP 2012."

Díky akci Sportujeme s VZP bude hala v sobotu zdarma

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Prosincové akce ve Sportovním centru v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní Krkonoše lákají do muzeí, na adrenalin i za pivem
Liberecký kraj při příležitosti Dne učitelů ocenil 22 osobností
Opylení v botanické zahradě se podařilo. Žlutokap vydal semena
Kultura v Železném Brodě v dubnu
V Bayovně zahrají tři kapely

Nejčtenější články

11.04.: V Rochlicích u Liberce došlo k hromadné nehodě
11.04.: V Bayovně zahrají tři kapely
10.04.: Liberecký tunel čeká tradiční jarní údržba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT