Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

05.07.2013 16:49:31 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

V červenci a v srpnu 2013 bude pro návštěvníky horského města Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších přichystán pestrý program koncertů a dětských představení. Součástí letních akcí bude slosování vstupenek apartmán - studio 1+KK v hodnotě jednoho miliónu korun.

Společnost Rotextile připravuje přestavbu areálu bývalé textilní továrny v Rokytnici nad Jizerou, kde do dvou let vznikne sportovně relaxační centrum s minipivovarem a apartmány hotelového typu. Po probíhající demolici budov, které jsou v havarijním stavu, vznikne prostor, který během letních sobotních večerů bude využit pro letní koncerty a představení pro děti.

Letní sobotní koncerty budou vždy začínat v 16 hodin představením pro děti. V 18 hodin vystoupí první skupina a od 20 hodin druhá skupina večera. První sobotu 13. července 2013 zahájí představení pro děti Kouzelná školka Majdy s Péťou. Celá série koncertů bude ukončena 31. srpna 2013 skupinou Arakain, kdy bude zpěvákem skupiny Honzou Toužimským vylosován šťastný výherce apartmánu 1+KK v Rokytnici nad Jizerou. Podmínky soutěže na www.rotextile.cz.

Kompletní rozpis akcí:

 

Představení pro děti od 16.00 hod.

1. kapela od 18.00 hod.

2. kapela od 20.00 hod.

13.7.

Kouzelná školka s Majdou a Péťou

Abraxas

Status Praesents

20.7.

Pohádkové představení, soutěže, kouzla,  dětské atrakce

David Deyl

Support Lesbiens

27.7.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Dymytry

Václav Noid Bárta

3.8.

Pohádkové představení, soutěže, kouzla,  dětské atrakce

Pumpa a Volant

Kamil Střihavka se skupinou Leaders

17.8.

Kouzelná školka s Michalem

Matt Pardus

Martin Chodúr

31.8.

Příhody včelích medvídků

Alanis Morissette revival

Arakain

Měsíc před letními koncerty organizátoři spustili předprodej vstupenek. Vstupenku si lze koupit osobně na kontaktní místě Rotextile, Dolní náměstí 449, Rokytnice nad Jizerou nebo na  www.rotextile-vstupenky.cz. Zájemci si mohou koupit vstupenky zvlášť, na jednotlivé soboty, nebo zvolit výhodnější permanentku platnou pro všechny letní koncerty. Permanentka je samozřejmě výhodnější, nicméně i ceny na jednotlivé dny nejsou příliš vysoké. Denní vstupné na místě: 300,- Kč. Denní vstupné v předprodeji: 200,- Kč. Permanentka na 6 sobot: pouhých 600,- Kč. Pro děti do 150cm je vstup ZDARMA.

Koncerty počasí rozhodně neohrozí. V případě nepříznivého počasí budou přesunuty do haly. oficální plakát akcí si můžete stáhnout pod článkem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří
V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

Ke stažení

Letní koncerty v Rokytnici

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT