Autoskijöring v sobotu vystřídá Rallyshow

03.02.2011 17:53:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Chuchelna,Semily

Autoskijöring v sobotu vystřídá Rallyshow

Plánovaný závod Krkonošského poháru v autoskijöringu ve Škodějově se ruší kvůli nedostatečné sněhové pokrývce. Nebyla by totiž zajištěna bezpečnost lyžařů. Proto se tento závod odkládá o 14 dní a místo něj se v sobotu koná Rallyshow na Kozákově.

„Pojedou se tři rychlostní zkoušky, které se budou skládat z kozákovských tratí, které většina startujících dobře zná. Pojede se klasická autoskijöringová trať, poté se to pojede v opačném směru (stará trať) a třetí rychlostní zkouška bude vytyčená trať, která se nazývá Vrbičky," upřesňují na svých stránkách pořadatelé z Motosportu Chuchelna.

Do první erzety se bude startovat podle startovních čísel, nejprve dvoukolky, po nich čtyřkolky. Do druhé erzety se bude startovat podle dosažených časů v té první, od nejpomalejší posádky  po posádku s nejrychlejším časem, 1. dvoukolky, 2. čtyřkolky. Do třetí erzety se odstartuje podle součtu časů z RZ 1 a RZ 2, od nejpomalejší posádky po posádku s nejrychlejším součtem časů, 1. dvoukolky, 2. čtyřkolky.

Při nedokončení rychlostní zkoušky posádka obdrží čas nejpomalejší posádky ve své kategorii s penalizací + 10 sekund. I při jedné nepovedené jízdě se tak dá pokračovat v závodě. Přihlášky se přijímají ještě v den startu v sobotu 5. února od 7 do 7.45, start první rychlostní zkoušky je v 8.15.

Další sportovní akce o víkendu

FOTO: Třetím dílem pokračoval autoskijöring v Roprachticích

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Plakát | Plakát

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hasiči zasahovali u požáru střechy chaty v Desné

Jednotky druhého stupně požární ochrany zasahovali v sobotu 1. října po 9. hodině v obci Desná u požáru střechy horské chaty. Hašení prováděli hasiči jedním vodním proudem a vysokotlakým hasícím zařízení COBRA, dále provedli i odvětrání půdních prostor. „Požár se podařilo díky včasnému zásahu během krátké doby lokalizovat a následně zlikvidovat. Výše škody a příčina požáru je v šetření," sdělili krajští hasiči na svém twitteru. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku

Dlouholetý tiskový mluvčí horské služby Zeman odchází

Po téměř třinácti letech služby odchází z pozice tiskového mluvčího Horské služby ČR Radek Zeman, nahrazen bude profesionálním horským záchranářem. Rozhodnutí vedení HS o změnách na této pozici je důsledkem částečné reorganizace, kterou Horská služba ČR o.p.s. nyní prochází. „Chceme se přiblížit způsobu práce jiných složek Integrovaného záchranného systému. Například Zdravotnická záchranná služba má tiskové mluvčí řešené formou částečného úvazku při práci záchranáře. Stejným směrem půjdeme nyní i my," komentoval situaci René Mašín, náčelník Horské služby ČR. Dodal, že jméno a kontakty na nového mluvčího budou známy nejpozději 1. prosince. Radek Zeman (1963) působí v Horské službě od 1. února roku 2010 a postupně nastavil dnes používané způsoby mediální komunikace HS. V médiích působil od roku 1990, podílel se na denním zpravodajství i publicistice v tištených titulech i v televizních stanicích. Od roku 2001 pracoval jako konzultant v renomovaných PR agenturách.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hokejisté Turnova zvou na dětský den na ledě
Výsledky mládeže HC Turnov od 28. září do 2. října
Můžete hlasovat pro fotografie ve Fotosoutěži Turnov 750
Veřejná sbírka kraje pomohla. Ukrajinský chlapec dostal invalidní vozík
Začnou přípravné práce na stavbě parkovacího domu u sídla kraje

Nejčtenější články

05.10.: V Roprachticích otevřeli stezku nazvanou Vlček, který nekouše
03.10.: FOTO: Jezdci vzpomínali na Šestidenní v roce 1972 v Krkonoších
03.10.: Turnov je nakonec rád za bod z utkání s Dobrovicí

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT