Burnusova neproměněná penalta Bozkov pořádně mrzela

10.10.2010 18:16:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Bozkov

V sobotním odpoledni bylo v I.A třídě k vidění kvalitní, bojovné utkání. V prvních minutách byl zápas spíše opatrný, protože žádné z mužstev nechtělo udělat chybu.

Velké Hamry - Bozkov 1:0 (1:0)

Ve 35. minutě předvedli domácí pěknou akci, kterou zakončil jejich útočník přesnou střelou, kterou nedal Balatkovi v bozkovské brance šanci – 1:0. Bozkov se snažil o zkorigování. Před branku Hamrů se sneslo několik nadějných centrů, ale hráči byli nedůrazní v zakončení.

V druhém poločase přišel ihned v 1.minutě rozhodující okamžik. Domácímu brankáři Míčkovi vypadl míč a dorážejícího Červeného zastavil domácí obránce pouze za cenu faulu. Nařízenou penaltu ale neproměnil Burnus. Domácí to poté začali s důrazem přehánět a výsledkem bylo udělení sedmi žlutých karet jejich hráčům. Ovšem Bozkov znovu nedokázal slibné situace po zahrávání trestných kopů využít. Hamry se v poslední fázi soustředily na defenzivu a vyrážely do rychlých brejků. Stav zápasu se však již do konce nezměnil.

„Oproti minulému zápasu byl náš výkon lepší o 100 procent. Hráči se tentokrát nemají za co stydět. Rozhodlo samozřejmě neproměnění penalty, ale i nepřesnosti a pomalejší hra v předfinální fázi, kdy velice důrazní domácí stačili hru přerušit. Dále bylo kamenem úrazu Bozkova zahrávání standardních situací, kterých nám domácí přitom poskytli svým někdy až přehnaným důrazem nadmíru,“ doplnil k utkání trenér Bozkova Daniel Sisr.

Rozhodčí: Miklovič - Klimt, Karel, ŽK: 7:2. Diváků: 60. Sestava Bozkova: Balatka – Linek, L. Coufal, Doubek, Liďák – Nesvadba, Burnus (78. Podzimek), Kubán, J. Coufal - Aster, Červený.