Červencová nabídka Městského kina v Lomnici

02.07.2014 20:26:27 | Autor: KIS Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Červencová nabídka Městského kina v Lomnici

Lomnické filmové diváky čeká v červenci další porce filmových zážitků, ve které nechybí novinky ani reprízy oblíbených hitů. K nejzajímavějším patří snímky Herkules: Zrození legendy, 12 let v řetězech, Blízko od sebe nebo Jako nikdy.

Oživením pro diváky určitě bude připravovaný 2. ročník promítání letního kina na nádvoří lomnického zámku, kde budou představení probíhat od 12. do 17. srpna.

Některé filmy můžete navštívit za zvýhodněné vstupné při dopoledních představeních, které jsou určeny seniorům a rodičům na mateřské a rodičovské dovolené. Další kulturní nabídku v Lomnici nad Popelkou o prázdninách čtěte zde.

Městské kino v Lomnici nad Popelkou v červenci 2014 uvádí:

ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE 2

Středa 2. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americká animovaná komedie v českém znění. Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byli vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Na malé i velké diváky čeká setkání s čipernými okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami. Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru.
Datová projekce. Délka 96 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

HERKULES: ZROZENÍ LEGENDY

Sobota 5. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 6. 7. v17,30 a ve 20,00 hodin
Americký akční thriller v českém znění. Síla boha, srdce muže, osud hrdiny. To je Herkules. První superhrdina lidské historie, napůl člověk a napůl bůh, syn boha Dia. Byl mladý, hezký, všechny udivoval svými svaly. Není proto divu, že na počátku všeho byla krásná princezna a láska. Teprve pak svrhnul tyranskou vládu svého nevlastního otce a díky sérií hrdinských činů vešel do dějin. V hlavní roli Kellan Lutz.
Datová projekce. Délka 90 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

BLÍZKO OD SEBE

Středa 9. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americké drama v českém znění. Meryl Streep a Julia Roberts byly za své výkony ve filmu nominovány na Oscara. Westonovi jsou taková normální rodinka, prolezlá alkoholismem, různými závislostmi a léta doutnajícími konflikty. Matka, tři dcery, jejich muži a další příbuzní. Když se sejdou pod jednou střechou, je téměř jisté, že z toho nebude právě poklidný dýchánek... Film nabitý výbušnými výkony, které jdou doslova až na dřeň všech emocí.
Datová projekce. Délka 121 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

JACK RYAN: V UTAJENÍ

Sobota 12. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 13. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americký thriller v českém znění. Jack Ryan právem patří do elity agentů, kteří mají v náplni práce zachraňovat svět. I když není takový lamač srdcí jako James Bond nebo drsný jako Jason Bourne. Hrdina, který má sice brilantní mozek, ale jinak je zcela normální. O to výjimečnější jsou jeho skutky. V hlavních rolích Chris Pine, Keira Knightley, Kevin Costner a Kenneth Branagh. Režie Kenneth Branagh.
Datová projekce. Délka 100 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

12 LET V ŘETĚZECH

Středa 16. 7. v 17,00 a ve 20,00 hodin
Americké životopisné drama v českém znění. Pravdivý příběh nezdolné touhy po svobodě. Film je strhujícím příběhem o muži, který se zničehonic ocitl spoutaný v řetězech jako otrok. Ze dne na den přišel o všechno a zůstal mu jen boj o přežití a víra ve svobodu. Film sklízí nadšené ohlasy diváků i odborníků a bez velkého přehánění aspiruje na film roku 2013. Získal Zlatý glóbus pro Nejlepší film roku 2013 v kategorii drama a tři Oscary včetně Oscara za Nejlepší film roku 2014. V hlavních rolích se představí Chiwetel Ejiofor, Benedict Cumberbatch, Michael Fassbender, Paul Giamatti a objeví se také Brad Pitt.
Datová projekce. Délka 134 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Sobota 19. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americké romantické drama v českém znění. Příběh filmu je křehký jako broskvový koláč, který v něm hraje zásadní roli. Film, u něhož diváci nebudou předem vědět, co můžou očekávat. Na začátku tu pravděpodobnou romanci zpochybňovali a na konci oběma drželi palce. V hlavních rolích Kate Winslet, Josh Brolin a Tobey Maguire. Režie Jason Reitman.
Datová projekce. Délka 111 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

JAKO NIKDY

Středa 30. 7. v 9,30 hodin - dopolední promítání pro seniory a rodiče na mateřské dovolené
Středa 30. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin

České psychologické drama. Konec léta znamená zároveň konec života. Vladimír Holas umírá. Kdo vlastně je? Malíř, sochař a pedagog okresního významu. Namaloval spoustu obrazů - ale ne tak skvělých, jak si přál. Nebyl ve straně, nebyl ve Svazu výtvarných umělců, nezadal si s minulým režimem. Dům v krásné krajině je jeho poslední útočiště, smrt je nevyhnutelná a on nechce umřít v odcizené nemocnici. Chce se skácet ve stoje, tak jak žil. Pro tento film jsou klíčové tři postavy - vedle hlavního hrdiny dvě ženy. Tato trojice vede malý boj se smrtí, bojují sami se sebou a současně mezi sebou. V hlavních rolích Petra Špalková, Jiří Schmitzer, Taťjana Medvecká a Marek Taclík. Režie Zdeněk Tyc.
Datová projekce. Délka 93 minut. Vstupné 40 Kč. Mládeži přístupno.

Letní zámecké kino

Představení budou probíhat od 12. do 17. srpna 2014. Pořádá Kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou. Začátek po setmění (zhruba ve 21 hodin). Občerstvení bude zajištěno. Vstupné na jednotlivá představení je 80 Kč. Pokladna bude otevřena vždy od 20 hodin před každým promítáním. Přibalte si s sebou dobrou náladu a deku nebo polštářek pro pohodlné sezení na lavičkách, abyste si mohli v pohodlí vychutnat filmovou projekci.

Kultovní Pulp Fiction uvidíte na plátně jabloneckého letního kina
Program:

úterý 12. 8. - NOC NA KARŠTEJNĚ "Nostalgické letní kino"
středa 13. 8. - PARÁDNĚ POKECAL "Premiérové letní kino"
čtvrtek 14. 8. - BABOVŘESKY 2 "Rodinné letní kino"
pátek 15. 8. - PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVĚTÍ "Kultovní letní kino"
sobota 16. 8. - NESPOUTANÝ DJANGO "Westernové letní kino"
neděle 17. 8. - REVIVAL "Česká klasika na závěr"
Změna programu vyhrazena.

Lomničáky čeká o prázdninách Léto na zámku

Co jste v lomnickém kině promeškali v červnu?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červencová nabídka turnovských kin

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Prázdninová nabídka Kino 70 Jilemnice

KC Kino Železný Brod o prázdninách nepromítá

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Skleněná šatna představí v Železném Brodě modely i šperky z přehlídek
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Do lomnického Aionu přijede Honza Křížek
Kraj opět žádá ministerstvo o dotaci na zajištění sociálních služeb

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
26.06.: Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
26.06.: Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT