Červenec v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

03.07.2011 11:06:14 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou

Červenec v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

Přinášíme vám aktuální nabídku Městského kina Jizeran v Jablonci nad Jizerou. Ve výčtu je kompletní přehled filmů na červenec.

V červenci patří k nejzajímavějším filmům promítaným v Jablonci nad Jizerou čtvrtí Piráti z karibiku, Pařba v Bangkoku nebo české filmy Czech made man a Autopohádky.

Program kina v Jablonci nad Jizerou v červenci:

Zkus mě rozesmát

Sobota 2.7. v 19.45                      
Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nick Swardson, Brooklyn Decker, Dave Matthews, Bailee Madison, Kevin Nealon, Nicole Kidman
Ve filmu požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.
Americká komedie (116 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.

Neznámý

Středa 6. 7. v 19.45
Hrají: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Bruno Ganz, Frank Langella.
Liam Neeson ztvárňuje roli Dr. Martina Harrise, který se po autonehodě probere v Berlíně a zjistí, že jeho žena (January Jones) ho najednou nepoznává a jiný muž (Aidan Quinn) se zmocnil jeho identity.  Všichni ho ignorují, pronásleduje ho záhadný atentátník a on je na všechno sám, unavený, opuštěný a na útěku. Pomoc najde u nepravděpodobného spojence  (Diane Kruger). Martin se vrhne střemhlav do smrtelné záhady, která zpochybní jeho příčetnost, jeho identitu a prověří, kam až je ochoten zajít, aby odhalil pravdu.
Akční film v produkci USA/ Velká Británie/ Německo/ Francie (113 min.). Přístupný  od 12 let, vstupné 65,- Kč.

Czech made man

Pátek 8. 7. v 19.45
Hrají: Jan Budař, Kateřina Brožová, Martin Písařík, Milan Šteindler, Pedja Bjelac, Zdeněk Srstka, Ester Kočičková, Antonín Duchoslav, Jana Krausová, Petr Čtvrtníček, Veronika Hong, Tomáš Matonoha, Norbert Lichý aj.
Příběh sleduje jednu nečítankovou kariéru. Od otloukánka z chudé rodiny alkoholika, ke králi internetových domén. Nemožné je možné, padají normy, konvence, pravidla. Už jako kluk pochopí, že spolehnout se musí jedině sám na sebe. „Totáčem" 80. let kličkuje nepříliš vzorově a přelomový listopad prožije rovněž nezvykle - mezi blázny v léčebně. Po revoluci už to jede, ba letí. Nahoru, ale i dolů. Do Německa a zpátky. Na Pankrác a zpátky. Do Číny a zpátky. Vše je tak snadné, až je to k smíchu (ale i tzv. „vo hubu"). Může za ten rozlet chytrost nebo vychytralost? Z netušených a nekonečných možností internetu vyroste ve finále virtuální blahobyt. Hrdina má všechno, dokonce plánuje hodně netradiční rodinu... Vypadá to na happyend, ten se ovšem stylově zvrtne.
Širokoúhlá česká „černá" komedie (85 min.). Přístupný  od 15 let, vstupné 65,- Kč.

Láska a jiné závislosti

Středa 13. 7. v 19.45
Hrají: Hrají:Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal, Oliver Platt, Hank Azaria.
Modrá je dobrá, a když má podobu malého prášku, který může mužům vrátit hrdost, je to ještě lepší. Vítejte v éře, kterou jako zářivá kometa zasáhla viagra a v jednom neuvěřitelném partnerském vztahu, jenž s přispěním tohoto prášku vzniknul. Ostrou, odvážnou a hlavně nekorektně zábavnou komedii Láska a jiné závislosti natočil Edward Zwick, režisér slavných filmů Legenda o vášni a Poslední samuraj. Film Láska a jiné závislosti se od jiných romantických komedií liší i tím, že nepoužívá žádné kostrbaté scenáristické konstrukce, snaží se být co nejupřímnější a velmi civilní, s čímž souvisí i neobvykle odvážné milostné scény.
Americká romantická komedie (112 min.). Přístupný od 15 let, vstupné 60,- Kč.

Autopohádky

Sobota 16.7. v 18.00                                              
Svou hudbou film skvěle doprovází kapela Chinaski a v roli vypravěče se představí zpěvák Michal Malátný. Těšte se na pohádky: O princezně, která se nesmála, Účetní a víla, Příběh o rybáři, jeho ženě a zlaté rybce, Pan Vincent. Dozvíte se, mimo jiné, i co mají společné princezna, víla, zlatá rybka a vynálezce!
Český animovaný film pro celou rodinu (87 min.). Přístupný, vstupné 70,- Kč.

Piráti z karibiku: na vlnách podivna

Středa 20. 7. v 19.45
Hrají: Johnny Depp (kapitán Jack Sparrow), Penélope Cruz (Angelica), Ian McShane (Černovous), Kevin R. McNally (Joshamee Gibbs), Astrid Bergès-Frisbey (Syrena), Sam Claflin (Philip Swift), Geoffrey Rush (kapitán Hector Barbossa).
Snímek divákům znovu představuje zábavu, dobrodružnou atmosféru a humor, které byly hlavním důvodem obrovského úspěchu celé série Pirátů z karibiku - to vše navíc tentokráte v systému Disney Digital 3D. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si jistý, zda se zamiloval, nebo zda se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k tomu, aby nalezla legendární Pramen mládí....
Americký širokoúhlý dobrodružný film (137 min.). Přístupný, vstupné 70- Kč.

Rychle a zběsile 5

Sobota 23.7. v 19.45                                  
Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson.
Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň nebo aspoň ukazují vztyčený prostředník. Jsou prostě rychlí a zběsilí. Už popáté. Pod vedením režiséra Justina Lina, jenž si vydobyl ostruhy na předchozích dvou dílech slavné akčně závodní série, se potkávají všichni staří známí - Paul Walker, Vin Diesel a Jordana Brewster - které tentokrát doplňuje i akční hvězda první velikosti Dwayne Johnson. Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria.
Americký širokoúhlý akční film (130 min.) s podtitulem Akce v Riu. Přístupný od 12 let, vstupné 65,- Kč.

Pařba v Bangkoku

Středa 27. 7. v 19.45
Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha. 
Ve čtveřici po opici. Ve filmu jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit....
Americká komedie (102 min.). Přístupný od 15 let, vstupné 70,- Kč.

Rio

Sobota 30. 7. v 18.00                                                                       
Hrají: v českém znění: Michal Holán, Jolana Smyčková, Jana Mařasová, Filip Jančík, Jan Vondráček.
Po třech mimořádně úspěšných filmech z mrazivé Doby ledové přichází tvůrci ze studia Blue Sky s novým 3D dobrodružstvím pro celou rodinu, pro změnu z tropické, barevné a roztančené Brazílie - Rio! Film je příběhem vzácného papouška jménem Blu, který žije na malém městě se svoji paničkou Lindou, s níž tvoří nerozlučnou dvojku. Linda ho před léty zachránila před pašeráky, kteří ho ještě jako papouščí miminko ulovili uprostřed brazilského pralesa a odvezli do zasněžené Minessoty. Blu se kvůli tomu sice nikdy nenaučil létat, ale v bezpečí a pohodlí Lindina domova se natolik zabydlel, že pro něj není problém uvařit kávu, připravit snídani, vyčistit si zuby nebo posloužit Lindě jako její osobní budík. Když jednoho dne Linda a Blu zjistí, že Blu není posledním papouškem svého druhu na světě, jak si až doposud mysleli, neváhají a vydají se na cestu do exotické Brazílie za papoušicí Perlou, která žije v samotném srdci Rio de Janeira.
Širokoúhlá americká animovaná komedie v českém znění (96 min.). Přístupný, vstupné 65,- Kč.

Co uvádějí další kina v Pojizeří:

Červencová nabídka kina Jitřenka v Semilech

Červencová nabídka kina Jitřenka v Semilech

Červencová nabídka kina v Lomnici nad Popelkou

Červencová nabídka kina v Lomnici nad Popelkou

Starší nabídky Městského kina v Jablonečku:

Co uváděli v Jablonečku v květnu a červnu?

Květen a červen v Městském kině v Jablonci nad Jizerou

Co uváděli v Jablonečku březnu a dubnu?

Co uváděli v Jablonečku v únoru?

Co uváděli v Jablonečku v prosinci a lednu?

Programy kin pravidelně najdete v rubrice Volný čas v sekci Souhrné programy

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT