Červnová nabídka Kino 70 Jilemnice

05.06.2014 21:23:07 | Autor: IC Jilemnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Červnová nabídka Kino 70 Jilemnice

Kino 70 Jilemnice na červen 2014 připravilo pro diváky mnoho filmových zážitků. K nejzajímavějším patří novinka Jana Hřebejka Zakázané uvolnění, dokument Olga nebo další český snímek Všiváci. Ze zahraničních bude určitě patřit k hitům léta animák Jak vycvičit draka 2.

Kapacita jilemnického sálu je výměnou snížena na 180 míst, nově jsou k dispozici také dvousedačky, které jistě rádi využijí zamilované dvojice. Další změnou je, že od začátku února je možné vstupenky zakoupit i online přes webové stránky www.kino-jilemnice.cz.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně.

Hlavní program Kina 70 Jilemnice v červnu 2014:

SPUTNIK

Neděle 1. 6. 17.30
Dobrodružství několika dětí z malé vísky ve východním Německu, které se snaží v listopadu 1989 pomocí vlastního vynálezu teleportovat za vyhoštěným strýčkem do západního Berlína. Ale všechno se nedaří tak, jak by mělo...
Německo/Belgie/ČR - rodinný - dabing - 83 min. | Vstupné 90 Kč.

SOUSEDI

Neděle 1. 6. 20.00
Mac a Kelly jsou hrdými rodiči čerstvě narozené dcery. Jejich rodinou idylku rozčeří parta vysokolských studentů, kteří si pronajmou sousední dům. A souboj mezi rádobyusazenými rodiči a partou studentů, kteří mají stále co slavit může začít!
USA - komedie - titulky - 96 min. | Vstupné 110 Kč.

CESTA VEN

Úterý 3. 6. 19.30
Cesta ven je příběhem mladé romské ženy, která bojuje o obyčejně šťastný život. Naráží však na předsudky většinové společnosti a na mnohé další překážky, které jí zabraňují obstát v dnešním světě, v němž díky globalizaci a finanční krizi zmizela zejména pro Romy jak vyhlídka na práci, tak na důstojné bydlení. Hrdinka fi lmu bojuje s materiálními problémy, s pocitem opovržení, ale také s vlastní determinací. Kde hledat pomoc?
ČR - drama - 103 min. | Vstupné 100 Kč.

ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ

Čtvrtek 5. 6. 19.30 a neděle 8. 6. 20.00
Nová komedie Jana Hřebejka Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas.
ČR - komedie - 98 min. | Vstupné 110 Kč.

PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVĚTÍ

Neděle 15. 6. 20.00
Kultovní gangsterka od neméně kultovního režiséra Quentina Tarantina opět na velkém plátně díky Projektu 100!
USA - krimi/thriller - titulky - 154 min. | Vstupné 100 Kč.

V Kině Junior zahájí cyklus Dokumentární pondělky

OLGA

Úterý 17. 6. 19.30
Nejbližší a nejspolehlivější parťák Václava Havla, kamarádka, která nezkazí žádnou legraci, naopak ji vymýšlí, štědrá hostitelka, vášnivá hráčka a houbařka, milovnice přírody, ostrá glosátorka, statečná a neúnavná disidentka, žena věcná, vždy s nohama na zemi a vždy svá. Nový celovečerní dokumentární film režiséra Miroslava Janka (Občan Havel, Čtyři dohody) není pouze popisným životopisem, ale osobním portrétem výjimečné osobnosti - první dámy Olgy Havlové.
ČR - dokumentární - 87 min. | Vstupné 90 Kč.

VŠIVÁCI

Čtvrtek 19. 6. 19.30 a neděle 22. 6. 20.00
Všiváci jsou příběhem rodiny Rohanů. Mikuláš, špičkový neurochirurg, se utápí v bludném kruhu milostných dobrodružství, avantýr a alkoholu. Jeho horkokrevný bratr Richard, veterán z české mise v Afghánistánu, prohrává svůj boj s dluhy a z nich plynoucí složitou situací své rodiny. Spory bratrů Rohanů se točí kolem událostí z dětství, které je bolestně rozdělily a stále je ovlivňují v jejich současném životě. V hlavních rolích: Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Tereza Voříšková, Jiří Mádl.
ČR - drama/komedie - 105 min. | Vstupné 110 Kč.

BĚŽ, CHLAPČE, BĚŽ!

Pátek 20. 6. 17.30
Srulikovi je devět let, když v roce 1942 uteče z varšavského ghetta. Schová se v nedalekých lesích, kde se se spolu s dalšími uprchlými židovskými dětmi snaží přežít do konce války. Spí v korunách stromů a živí se tím, co si sami uloví nebo ukradou na přilehlých farmách. Hlad a zima Srulika ale přinutí, aby se vrátil zpátky do civilizace, kde si musí změnit jméno na Jurek Staniak a předstírat, že je sirotek z katolické rodiny. Ve vesnicích potká lidi, kteří riskují vlastní životy, aby mu pomohli, ale i ty, kteří ho zradí. Dojemný a zároveň inspirující příběh o cestě jednoho chlapce, který musel ze dne na den dospět, aby přežil.
Německo/Francie/Polsko - drama/válečný - dabing - 112 min. | Vstupné 90 Kč.

ZLOBA - KRÁLOVNA ČERNÉ MAGIE 3D

Neděle 22. 6. 17.30
Snímek Zloba - Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen.
USA - dobrodružný/rodinný/fantasy - dabing - 97 min. | Vstupné 150 Kč.

JAK VYCVIČIT DRAKA 2 3D

Čtvrtek 26. 6. 17.30 a pátek 27. 6. 17.30
Od prvního dílu uběhlo 5 let a Škyťák s Bezzubkou jsou zpět. Celá vesnice již přivykla drakům a ti se stali nepostradatelnou součástí jejich životů. Vikingové vymysleli i nový a oblíbený sport - dračí závody. Škyťák a jeho dračí kamarád se však raději věnují zkoumání oblohy, svých vlastních možností, ale hlavně nezmapovaných zákoutí a nových krajů. Když je jedno z jejich dobrodružství zavede k ledové jeskyni, objeví nejen stovky nových divokých draků, ale také tajemného Dračího jezdce. Najednou se ocitnou uprostřed bitvy a oba jsou nuceni zajistit mír.
USA - animovaný/rodinný - dabing - 105 min. | Vstupné 130 Kč.

TRANFORMERS: ZÁNIK 3D

Neděle 29. 6. 17.30
Další snímek z úspěšné série s podtitulem „Zánik" je sice přímým pokračováním úspěšném série, v mnoha ohledech ale bude úplně jiný než předchozí části. Především se proměnili jeho lidští hrdinové. Místo zápolení mladého Sama s Transformery a životem vůbec budeme sledovat automechanika Cadea, který žije sám s dospívající dcerou na farmě v Texasu, kde opravuje nepojízdné vraky. Jeho život se změní ve chvíli, kdy se z hromady šrotu, kterou si přiveze do dílny, vyklube Transformer. Od tragických událostí z konce třetího dílu uplynuly dva roky a tito tvorové jsou od té doby na černé listině. Cade a jeho dcera se na ní díky nečekanému nálezu objeví také.
USA - akční/sci-fi - dabing - 132 min. | Vstupné 150 Kč.

KNĚZOVY DĚTI

Neděle 29. 6. 20.00
Mladý kněz, přidělený do malé obce na malebném dalmatském ostrůvku, zděšeně zjišťuje, jak málo se tu rodí dětí. Když mu zpověď místního trafi kanta odhalí příčinu, rozhodne se zjednat poněkud nestandardním způsobem nápravu. Výsledkem je stoupající počet neplánovaných těhotenství a demografický přírůstek. Jenomže ne všechno se vyvíjí tak, jak si idealistický páter vysnil.
Chorvatsko/Srbsko - komedie/drama - titulky - 96 min. | Vstupné 90 Kč. 

Co jste zmeškali v jilemnickém kině v květnu?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červnová nabídka Městského kina v Lomnici

Červnová nabídka KC Kino Železný Brod

Červnová nabídka turnovských kin

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Skleněná šatna představí v Železném Brodě modely i šperky z přehlídek
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Do lomnického Aionu přijede Honza Křížek
Kraj opět žádá ministerstvo o dotaci na zajištění sociálních služeb

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
26.06.: Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
26.06.: Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT