Český ráj a Turnov prezentovali na veletrhu Holiday World 2020

23.02.2020 17:30:24 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Český ráj a Turnov prezentovali na veletrhu Holiday World 2020

Novinkou letošního 29. ročníku mezinárodního veletrhu Holiday World, který probíhal 13. až 16. února 2020, bylo jeho uspořádání v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO Praha. Další významnou inovací byla i intenzivnější propagace regionů. Neméně atraktivní Region World nabídl všechny regiony České republiky včetně zajímavých doprovodných programů a soutěží. Nosným tématem byla pěší turistika a v této oblasti má Český ráj opravdu co nabídnout.

Novinkou letošního 29. ročníku mezinárodního veletrhu Holiday World, který probíhal 13. - 16. února 2020, bylo jeho uspořádání v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO Praha. Další významnou inovací byla i intenzivnější propagace regionů. Neméně atraktivní Region World nabídl všechny regiony České republiky včetně zajímavých doprovodných programů a soutěží. Nosným tématem byla pěší turistika a v této oblasti má Český ráj opravdu co nabídnout.

„Turnov se na veletrhu prezentoval na pultu Českého ráje na stánku Královéhradeckého kraje. O nabízené materiály byl zájem. Dotazy návštěvníků směřovaly na nabídku hradů a zámků, turistiku či přírodní zajímavosti. Jako každoročně byl velký zájem o mapy a kalendáříky. Na jednotlivých stáncích regionů proběhla řada setkání a podnětná jednání," uvedla za organizaci Turnovské památky a cestovní ruch Eliška Gruberová.

Partnerskou zemí veletrhu byl Tunis. Součástí veletrhu byl i veletrh Památky - muzea - řemesla, který se prezentoval v hale 5A 5B. Pod záštitou Ministerstva kultury ČR se zde prezentovaly památkové objekty včetně církevních.

„Zajímavý byl i pořádaný doprovodný program pro odborníky i návštěvníky veletrhu. Pro odborníky proběhla ve čtvrtek důležitá konference Závěrečná fáze EET v cestovním ruchu s ministryní financí ČR Alenou Schillerovou. Neméně zajímavý byl i 3. ročník konference 360° Travel Trends s podtitulem Rising Stars aneb Kdo utváří budoucnost Česka v cestovním ruchu," dodala Eliška Gruberová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Semilské muzeum se prezentovalo na veletrhu Holiday World 2020
V anketě Kraj mého srdce sklízel liberecký region opět úspěchy
Český ráj prezentovali na veletrzích cestovního ruchu
Turnov a Český ráj prezentovali na cestovním veletrhu Holiday World
Český ráj prezentovali i v roce 2018 na veletrzích cestovního ruchu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na Smržovce počtrnácté pořádají Prolínání - Sen o Jizerských horách

Jizerskohorské pochoutky, výrobky s označením regionální produkt, ruční zpracování vlny, zdobení perníčků, šikovné ruce dráteníka a košíkáře, hospodářská zvířata, sokolníky, bosoviště a mnoho dalšího nabídne 14. ročník akce Prolínání - Sen o Jizerských horách aneb Smržovský jarmark, která se koná 21. května 2022 v lesoparku na Smržovce. Podrobná pozvánka

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Pohádkový les v Semilech bude letos O stromech a bytostech
Okresní soutěž: V duelu o první místo Zálesní Lhota vyhrála v Tatobitech
Okresní přebor: Libštát vyhrál jasně 5:0 na trávníku prvních Roztok
Májový jarmark opět oživí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

18.05.: Řidič vlivem mikrospánku přejel v Železném Brodě do protisměru
18.05.: I.A třída: Košťálov/ Libštát doma udolal Rynoltice
17.05.: Krajský přebor: Turnov i Sedmihorky si přesvědčivě připsaly tři body

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT