Chcete vidět skoky na lyžích? Zkuste autoskijöring!

04.01.2011 16:22:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Semily,Harrachov

Chcete vidět skoky na lyžích? Zkuste autoskijöring!

Co bylo sportovním podnikem víkendu? Silvestrovský běh sídlištěm v Turnově? Některý z novoročních výstupů? Ty sice lákají také hodně lidí, ale troufám si tvrdit, že největší srocení sportovců a fanoušků v okrese a možná i v kraji bylo v neděli na Kozákově!

První díl seriálu v autoskijöringu navštívilo i přes nepřízeň počasí téměř 2000 diváků. Ty ale nelákalo pouze unikátní spojení motorismu a lyžování, ale i velmi dobré pořadatelské zajištění, rodinná atmosféra a v neposlední řadě i solidní ceny - 30 korunová vstupenka spojená s parkovným, káva nebo čaj za 10 korun a klobásy či panáky na posilnění v zimě za 30 korun.

Zkuste to porovnat s nabídkou na jiných sportovních podnicích. Třeba s Harrachovem, kde v prosinci opět „neproběhl" závod Světového poháru ve skocích na lyžích a o tomto víkendu má proběhnout závod Světového poháru v letech na lyžích.

Ale třeba nás harrachovští pořadatelé překvapí! Nasadí ceny stejné nebo jen o trochu vyšší než na Kozákově a konečně se také bude snad po dlouhých pěti letech skákat! A kdyby ne? Pak je řešením znovu autoskijöring, tady budou skákat na další trati v Jesenném nejenom lyžaři, ale dokonce i auta...

Související článek: VIDEO - Pohár v autoskijöringu přilákal na Kozákov dva tisíce lidí

Fotogalerie z autoskijöringu na Kozákově

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT