Dalmach doma nasázel devítku benešovskému Arsenalu

31.01.2012 11:32:34 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští futsalisté připravili divákům v nedělním zápase druhé ligy proti Benešovu zejména ve druhém poločase doslova střelecké hody. Po druhé výhře v novém roce se Turnováci drží s těsným odstupem na první Mělník čtvrtém místě tabulky.

Dalmach Turnov - Arsenal Benešov 9:2 (3:0)

První branka padla již v 5. minutě, když střelu Bakeše tečoval těsně před Kondrátem Vojta Hurt. Ve 12. minutě skvěle zasáhnul Koubus proti střele Pohorského. O minutu později zvýšil Bakeš na 2:0 po přihrávce Zdražila a o chvíli později to bylo již 3:0, když se trefil Daniel Hurt po asistenci Pařízka. Ke konci první půle však Dalmach musel čelit dvouminutovému oslabení za vyloučení Zdražila, které přežil i díky výbornému výkonu Koubuse v brance.

Druhý poločas začal Dalmach vlažně a Arsenal snížil na 3:1 Burianem. Za vyloučeného Zdražila nastoupil do druhé poloviny Mencl a ve 28. minutě připravil branku pro V. Hurta. Další minuty už patřily pouze Dalmachu, když postupně navýšil náskok Pařízek a Dan Hurt po výhozu Koubuse, kdy z nulového úhlu zvládnul prostřelit brankáře hostů - 6:1. Do konce utkání ještě stihli dokončit hattrick bratrské duo Hurtů, 8:1. Haas poté přidal druhý čestný úspěch hostů, ale poslední tečka za utkáním patřila opět Dalmachu, když po krásné přihrávce Bakeše zakončil utkání Krejčík, 9:2.

Branky: V. Hurt 3, D. Hurt 3, Bakeš, Pařízek, Krejčík - Burian, Haas. Rozhodčí: Řeháček, Čurda. Sestava Dalmachu: Koubus - J. Mencl , Pařízek, Bernard, Bakeš, Krejčík, D. Hurt, V. Hurt, Kalousek, Zdražil. Sestava Benešova: Kondrát - Hampešt, Haas, Šindelář, Burián, Chlasták, Charvát, Pohorský.

Další utkání 14. kola: Mělník - Běloves 2:1, Litoměřice - Hradec Králové 2:11, Slavia Liberec - Tábor 8:4, Démoni Č. Lípa - F.A. Zole Č. Lípa 4:2, Chotěboř - Kadaň 6:4.