Dalmach doma těsně podlehl Litoměřicím

08.12.2011 07:15:09 | Autor: Aleš Krejčík | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Futsalisté FC Dalmach Turnov jako by se v neděli zalekli možnosti dostat se na první příčku druhé ligy a před zaplněným hledištěm těsně podlehli Litoměřicím. Přesto si nadále drží třetí příčku a tím i postupovou šanci na play-off, kam postupují nejlepší čtyři celky.

Dalmach Turnov - Radobýl Litoměřice 1:2 (0:0)

V prvním poločase se Dalmach tlačil dopředu, ale ztroskotával na výborně chytajícím brankáři hostů. V 8. minutě trefil Zdražil z přímého kopu tyč a na opačné straně Horáček o dvě minuty později zasáhl mimo vápno rukou a musel se pakovat do šaten za červenou kartu. V brance ho nahradil Prokopec, který v utkání podal výborný výkon. I přes šance Dalmachu poločas skončil bez branek.

V druhé půli se ve 23. minutě se po přihrávce trefil Dan Hurt, když střelou bodlem pod břevno nedal gólmanovi Litoměřic sebemenší šanci. O minutu později zahrozil Radobýl střelou do spojnice. Ve 28. minutě bylo vyrovnáno, když Janda prostřelil padajícího Prokopce a nasadil mu klasické "housle". O dvě minuty déle se Litoměřice dostali do vedení Kocmanem, který lehce tečoval střelu Grunarta a Radobýl rázem vedl 2:1. I přes čtyř minutovou hru bez brankáře na konci utkání se Dalmach neprosadil a utkání tak před znovu pěkně zaplněnou halou skončilo porážkou Dalmachu 1:2.

Branky: D. Hurt - Janda, Kocman. Sestava FC Dalmach: Horáček - J. Mencl, Bernard, Krejčík, Pařízek, Zdražil, Kratochvíl, D. Hurt, V. Hurt.

A tým v pátek zajíždí do Neratovic, kde se utká s Olympikem Mělník.

B mužstvo vykřesalo s Greens bod za remízu 3:3

Dalmach Turnov B - Greens Liberec 3:3 (0:2)

Dalmach nezačal moc dobře, když po poločase prohrával 2:0. Do druhého poločasu nastoupil kapitán A mužstva Jarda Mencl a hru společně s Paříkem oživili. Dvakrát se trefil Pařík a jednou Koubus. Ke konci zápasu mohl skóre přehoupnout na stranu Dalmachu Jaček, ale z 10 metrového kopu netrefil branku.

Branky Dalmachu: Pařík 2, Koubus. Sestava FC Dalmach : Prokopec - E. Šafář, Čepelík, Kučírek, T. Pecka, Koubus, Jaček, J. Mencl, R. Mencl, Hanzl, Pařík.