Dalmach se i přes těsnou prohru s Teplicemi udržel ve 2. lize

15.03.2022 11:05:11 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Futsalisté FC Dalmach Turnov v neděli proti Teplicím hráli před domácími fanoušky velmi důležité utkání v boji o sestup. Zápas nakonec vyzněl o gól lépe pro hosty, ale vzhledem k dalším výsledkům by měl Dalmach pokračovat ve 2. lize západ i příští sezonu.

FC Dalmach Turnov - MGC Teplice 3:4 (2:2)

V napínavém a vyrovnaném utkání, které sledovala zaplněná turnovská hala, i za přispěním početné skupiny hostujících fanoušků, se ujali vedení hosté, když Batelka nejprve ve 12. minutě dal na 1:0 a o minutu později tentýž hráč zvýšil na 2:0. Domácí chvilku působili opařeným dojmem, ale Novák v 16. minutě snížil na 1:2 a v 18. Randák vyrovnal. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl opět "nahoru, dolů", jednu za svých šancí využili hosté Rudou a hosté šli opět do vedení. Poté ale hostující fanoušci posilněni alkoholem napadli domácí osazenstvo a čekalo se dokonce na příjezd policie, aby situaci uklidnila. To se asi po čtvrt hodině povedlo a utkání pokračovalo. Hráči Dalmachu bohužel inkasovali na 2:4 pět minut před koncem. FCD pak hrou bez brankáře snížili minutu před koncem na 3:4, ale to bylo vše.

Branky: 16. Novák, 18. Randák, 39. Randák - 12. Batelka, 13. Batelka, 25. Ruda, 35. Boušek. Rozhodčí: Cichra, Lafek, ŽK: 1:1 (30. Randák - 22. Krátký). Diváků: 232. FC Dalmach Turnov: Semenský, Filla - Pařízek, Bangha, Novák, Šimek, Bangha, Svoboda, Špína, Randák, Falkenberg, Mencl.