Dalmach utržil na Kladně šestibrankový výprask

14.02.2011 10:30:28 | Autor: Aleš Krejčík | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Po vysoké výhře doma nad Čechií Slaný přišlo hned v dalším kole pro turnovské futsalisty zklamání. Přes oslabení odehráli v Kladně dobrý první poločas, o druhém to už ale moc říct nešlo a výsledkem byla vysoká prohra.

Turnovští futsalisté jeli na Kladno bez čtyř hráčů základní sestavy (Bakeš, Zdražil, Škréta a Kratochvíl), ve druhém poločase se oslabení přece jen projevilo.

SK Kladno - TJ FC Dalmach Turnov 6:1 (2:1)

Do vedení dostal hosty v začátku utkání Hurt po přihrávce Kalouska. Poté se statečně bránili tlaku domácích až do konce první půle, kdy ale dvě minuty před koncem hráči Kladna dokázali potrestat jejich dvě chyby, a do kabin tak šli turnovští hráči s jednobrankovým deficitem.

V druhé půli chtěli Turnováci domácí ještě potrápit, ale bohužel dělali hrubé chyby, které Kladenští trestali z rychlých protiútoků. Nakonec se skóre navýšilo až na 6:1 z pohledu domácích a nic na tom nezměnil ani závěrečný neproměněný 10 metrový kop Kulhánka za akumulované fauly.

Branka Dalmachu: D. Hurt. Rozhodčí: Černý, Rybka - delegát Drobný. Diváků: 40. Sestava FC Dalmach: Prokopec - J. Mencl, Bernard, Pařízek, Krejčík, Petřík, Kulhánek, D. Hurt, Kalousek.

Ostatní výsledky: Mělník - Litoměřice 4:2, Hradec Králové - Andy Liberec 2:10, Kadaň - Benešov 2:3, Alfa Liberec - Příbram 24:4, Slaný - volno.