Dalmach vrátil v odvetě Mělníku porážku a rozhodne až třetí zápas

06.04.2012 20:29:32 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Dalmach vrátil v odvetě Mělníku porážku a rozhodne až třetí zápas

Futsalisté FC Dalmach Turnov dokázali zdánlivě nemožnou misi. Po domácím těsně prohraném utkání semifinále play off druhé ligy netipovalo mnoho příznivců vyrovnání série v utkání venku, ale turnovští futsalisté to dokázali, a o postupujícím tak rozhodne až třetí zápas.

Olympik Mělník - Dalmach Turnov 1:3 (0:1)

Obě mužstva začala ve čtvrtek v neratovické hale opatrně a nikdo nechtěl první inkasovat. V polovině prvního poločasu rozehrával přímý kop Bakeš na Pařízka, který vymetl horní roh branky domácího brankáře Hnízda. Dalmach udržel nerozhodný výsledek až do poločasové přestávky především díky výborně chytajícímu Koubusovi.

Ve 24. minutě rozehrával Mělník rohový kop na Neumanna, který se dokázal uvolnit na svoji silnou levou nohu a zamířil přesně - 1:1. O pár minut později už ale Dalmach opět vedl, když Mencl dokázal přejít přes dva hráče Mělníku, nasměroval míč na Špínu, a ten střelou o tyč trefil vedení - 1:2. Poté se Olympik tlačil do střeleckých příležitostí častěji, ale buď trefoval Koubuse a nebo sítě za brankou. V 35. minutě Hurt poslal do protiútoku Krejčíka, ten našel Kratochvíla, který usměrnil míč za tyče domácí branky - 1:3. Poté Mělník sáhl ke hře bez brankáře, zatlačil hráče Dalmachu, ale ti dokázali i tuto část hry ubránit a odváží si do Turnova bod do pokračující série play-off.

„Zahráli jsme takticky výborně a především v obranné fázi hry bylo znát, že spolu už nějaký ten rok hrajeme. Chceme pozvat všechny fanoušky na rozhodující utkání do Turnova, kde se pokusíme opět zabojovat a posunout naši sezónu ještě o krůček dál," uvedl po utkání hrající trenér Aleš Krejčík.

Branky: Neumann - Pařízek, Špína, Kratochvíl. Rozhodčí: Milner, Řeháček, ŽK: 0:1. Sestava Dalmach: Koubus - Bakeš, Krejčík, Pařízek, Bernard, J. Mencl, Špína, Kratochvíl, D. Hurt.

Rozhodující utkání série se hraje v Turnově v neděli 15. 4. od 20 hodin. Druhá série je rovněž vyrovnaná 1:1 na zápasy, když tentokrát vyhrál Salamandr Hradec Králové doma nad Démony Česká Lípa 7:2.

První semifinále: FOTO: Futsalisté padli po bitvě s Mělníkem až na penalty

FOTO: Futsalisté padli po bitvě s Mělníkem až na penalty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Noc v jabloneckém muzeu přináší bohatý program

V pátek 17. května se navečer otevřou brány muzeí a galerií v Liberci, Jablonci nad Nisou a Vratislavicích a otevřené zůstanou až do 23 hodin. Proběhne oblíbená Muzejní noc! Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo odhalení výtvarného díla na fasádě Pelantova schodiště a další doprovodný program. Podrobná pozvánka

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohádkový les v Semilech bude letos O ohni a vodě
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Hořela elektroprodejna v Semilech
Na Pohádkový les do Rovenska pojede z Turnova opět parní vlak

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
16.05.: Policie hledá svědky a druhého účastníka dopravní nehody v obci Všeň
15.05.: Hasiči cvičili záchranu osob v oblasti Riegrovy stezky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT