Démoni z Lípy zkrotili tentokrát matný Dalmach

19.12.2011 20:28:42 | Autor: Petr Ježek a FC Dalmach | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Futsalistům FC Dalmach se vůbec nedařilo v České Lípě a místním Démonům podlehli 2:8. V této sezoně je to už druhá porážka se stejným celkem. Po vánoční přestávce se Turnováci znovu vrátí na místo činu, tentokrát ale 13. ledna nastoupí proti celku F. A. Zole.

Pořadí ve vyrovnané druhé lize západ se na čele znovu přesypalo, prohrál totiž vedoucí Hradec Králové a na průběžné první místo se i přes remízu vyšplhal Olympik Mělník. Turnov i přes prohru zůstává na pěkném pátém místě, s jen tříbodovým odstupem na prvního.

Démoni Česká Lípa - Dalmach Turnov 8:2 (3:0)

Začátek zápasu přinesl šance na obou stranách, ale branky v prvním poločase dávali pouze domácí hráči, když se dvakrát trefil Budka a jednou Pulpán. Druhý poločas začal pro Dalmach smolně, namísto tlaku Turnova již ve 23. minutě vedli Démoni 5:0. Ve 25. minutě snížil Bernard po přihrávce Bakeše. Domácí ale opět poodskočili Demkem na 6:1. Ve 33. minutě zařídil další trefu Dalmachu Zdražil, ovšem Démoni poté přidali další dvě branky a utkání tak skončilo výsledkem 8:2 ve prospěch domácího týmu.

Branky Dalmachu: Bernard, Zdražil. Sestava Dalmachu: Koubus - Bernard, J. Mencl, Bakeš, Vítek, Zdražil, Krejčík, Kratochvíl, Špína.

Další výsledky 12. kola: Olympik Mělník - F.A.Zole Česká Lípa 4:4, litoměřice - Arsenal Benešov 15:6, Slavia TU Liberec - Goll Běloves 10:4, Betis Kadaň - Tábor 4:0, Chotěboř - Hradec Králové 4:3.