Den dětí s Ponorkou opět v turnovském parku

08.06.2023 09:09:34 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Den dětí s Ponorkou opět v turnovském parku

Největší akce pro děti a mládež na Turnovsku se uskuteční v sobotu 10. června od 14 hodin. Park u letního kina v Turnově ožije desítkami atrakcí a disciplín. Své umění představí nejlepší kouzelník s bublinami v ČR, vyzkoušet bude možné nové nafukovací atrakce, všichni si mohou odnést drobné ceny a šťastlivci i skvělé LEGO stavebnice.

Den dětí tradičně organizuje Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov. Nad letošním devátým ročníkem převzal záštitu náměstek hejtmana LK pro školství, mládež a tělovýchovu RNDr. Jiří Čeřovský. Generálním partnerem se letos stala místní firma Crytur, s. r. o., která tuto akci podporuje od počátku.

„Opět chystáme bohatý program za účasti dvacítky místních spolků, klubů a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Podílí se necelá desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma!," uvedl ředitel Žluté ponorky Tomáš Zakouřil.

Akci podporuje město Turnov stejně jako Liberecký kraj. Mezi hlavní partnery patří dále společnosti: KV final, s. r. o., Ontex CZ, s. r. o., Trevos, a. s., Juta, a. s. a Pivovar Rohozec, a. s. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za příznivých podmínek pro návštěvníky.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? Letos nás navštíví se svojí show jeden z nejlepších bublinářů v ČR Matěj Kodeš, který během navazujícího workshopu oblékne účastníky do bublin. Novinkou bude také parkourový contest - souboj o svělé ceny z e-shopu TARY. Máme opět nový výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. K vidění bude hasičské auto, výukový včelí úl a dokonce proběhne i dobročinný bazárek.

„Prosíme všechny, kdo přijedou na akci autem, aby využili jen 700 metrů vzdálené parkoviště Na Lukách, odkud bude přístupová cesta značena. Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně strávené odpoledne, které jistě podpoří dostatečné možnosti občerstvení. Začínáme ve 14 hodin! Případné další podrobnosti na www.ponorkaturnov.cz nebo na facebooku," dodal Tomáš Zakouřil.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajský úřad Libereckého kraje bude 29. září uzavřen

V pátek 29. září 2023 bude budova Krajského úřadu Libereckého kraje z provozních důvodů uzavřena.

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Odpadový Oskar 2023: V kraji mají nejméně odpadu znovu Dalešice
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Zahájili rekonstrukci hlavní silnice v Rokytnici nad Jizerou
Na Frýdlantsku se narodila vlčata
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 29. září do 1. října

Nejčtenější články

01.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
30.09.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 29. září do 1. října
29.09.: Vernisáž představila benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2024

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT