Den dětí s Ponorkou opět v turnovském parku

08.06.2023 09:09:34 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Den dětí s Ponorkou opět v turnovském parku

Největší akce pro děti a mládež na Turnovsku se uskuteční v sobotu 10. června od 14 hodin. Park u letního kina v Turnově ožije desítkami atrakcí a disciplín. Své umění představí nejlepší kouzelník s bublinami v ČR, vyzkoušet bude možné nové nafukovací atrakce, všichni si mohou odnést drobné ceny a šťastlivci i skvělé LEGO stavebnice.

Den dětí tradičně organizuje Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov. Nad letošním devátým ročníkem převzal záštitu náměstek hejtmana LK pro školství, mládež a tělovýchovu RNDr. Jiří Čeřovský. Generálním partnerem se letos stala místní firma Crytur, s. r. o., která tuto akci podporuje od počátku.

„Opět chystáme bohatý program za účasti dvacítky místních spolků, klubů a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Podílí se necelá desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma!," uvedl ředitel Žluté ponorky Tomáš Zakouřil.

Akci podporuje město Turnov stejně jako Liberecký kraj. Mezi hlavní partnery patří dále společnosti: KV final, s. r. o., Ontex CZ, s. r. o., Trevos, a. s., Juta, a. s. a Pivovar Rohozec, a. s. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za příznivých podmínek pro návštěvníky.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? Letos nás navštíví se svojí show jeden z nejlepších bublinářů v ČR Matěj Kodeš, který během navazujícího workshopu oblékne účastníky do bublin. Novinkou bude také parkourový contest - souboj o svělé ceny z e-shopu TARY. Máme opět nový výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. K vidění bude hasičské auto, výukový včelí úl a dokonce proběhne i dobročinný bazárek.

„Prosíme všechny, kdo přijedou na akci autem, aby využili jen 700 metrů vzdálené parkoviště Na Lukách, odkud bude přístupová cesta značena. Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně strávené odpoledne, které jistě podpoří dostatečné možnosti občerstvení. Začínáme ve 14 hodin! Případné další podrobnosti na www.ponorkaturnov.cz nebo na facebooku," dodal Tomáš Zakouřil.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z kavalíra se vyklubal zloděj, který okradl 90letou seniorku
Soutěž Sdílej s námi Liberecký kraj vrcholí putovní výstavou
Konference na kraji se zabývala domácím násilím
Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června

Nejčtenější články

22.06.: Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
22.06.: Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT