Den otevřených dveří připomněl deset let Sportovního centra

15.12.2010 20:42:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Den otevřených dveří připomněl deset let Sportovního centra

Oslavy desetiletého výročí otevření Sportovního centra v Semilech pokračovaly ve středu Dnem otevřených dveří. Program byl zahájen v 9 hodin a pokračoval až do 21 hodin. Návštěvníci mohli vidět kompletní areál i ukázky sportů od fotbalu až po aerobik.

Kromě ukázek sportů a prohlídky prostor shlédli mladí návštěvníci, především ze škol, i nástěnky s fotografickým průřezem z historie Sportovního centra. „Celkem přišlo kolem 250 návštěvníků, v rámci výuky přišli žáci ze ZŠ Ivana Olbrachta, ze ZŠ F. L. Riegra, Fokusu Turnov i Praktické školy," uvedl ředitel Sportovního centra v Semilech Vladimír Kužel.

Ukázky kopané probíhaly pod vedením Josefa Zamastila, aerobik předvedly svěřenkyně Jany Boučkové, florbal měli na starost Josef Zajíc a Jan Šimon, nohejbal Michal Holata, judo Josef Zajíc a převedli se i rodiče s dětmi pod taktovkou Jarmily Stránské.

Od 15 do 16 hodin byl navíc pro zájemce volný vstup i do FIT studia M, od 17 do 22 hodin mohli návštěvníci zdarma navštívit solárium, saunu, stolní tenis a squash, tato místa si ale museli dopředu rezervovat.

Související článek: Historické momenty Sportovního centra

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT