Do krajského přeboru vstupují čtyři mužstva z Pojizeří

14.08.2015 22:30:01 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Bozkov,Karlovice - Sedmihorky,Lomnice nad Popelkou

Do krajského přeboru vstupují čtyři mužstva z Pojizeří

O víkendu začíná podzimní část krajských fotbalových soutěží. V nejvyšší krajské soutěži přeboru do ní vstupují čtyři mužstva z Pojizeří - Sokol Bozkov, FK Sedmihorky, FK Košťálov a FC Lomnice nad Popelkou. Přinášíme přehled přípravných zápasů i hráčských změn těchto týmů.

 

Sokol Bozkov                                                                                       

V Bozkově by chtěli navázat na loňské páté a předloňské čtvrté místo. „Cílem mužstva je nahrát co nejrychleji tolik bodů, abychom neměli problémy s udržením v soutěži," dodal trenér týmu Milan Mayer.

Přípravná utkání: Bozkov - Rynoltice 7:2, Košťálov - Bozkov 4:1.

Odchody: Krejčík (ukončil hostování z Turnova), Močkovský (ukončil hostování ze Semil), Bém (ukončil hostování ze Mšena), Balatka (zranění).

Příchody: Bejda, Lakatoš, Hejtmánek, Vrchovský (všichni hostování), M. Havel (návrat z hostování).

Soupiska:

Brankáři: Kanaval Libor (1991), Zemánek Lukáš (1981). Obrana: Liďák Jiří (1986), Tuma Lukáš (1982), Hejtmánek Ondřej (1994), Plátek Leoš (1984), Kobrle David (1985), Červený Petr (1983). Záloha: Burnus Roman (1984), Vanc Karel (1984), Mazánek Tomáš (1985), Bejda Stanislav (1977), Prousek Radim (1994), Lakatoš Milan (1994), Makula Kamil (1985). Útok: Vrchovský Jaroslav (1987), Havel Martin (1975), Holman David (1995), Aster Pavel (1984).

Realizační tým: Trenéři: Milan Mayer, Stanislav Bejda. Vedoucí mužstva: Stanislav Doubek. Sportovní manažer: Miroslav Gůra. Kustod: Zdeněk Kopal.

FK Sedmihorky                                                                                    

V Sedmihorkách doufají v navázání na loňskou sezonu, mužstvo vede do boje nadále trenér Bohumil Dvořák. „Chceme hrát v první polovině tabulky, vyhrávat doma a předvádět pěkný fotbal. Hráči už se těší na první zápas a soutěž s novými týmy, která bude zpočátku hodně vyrovnaná," dodal sportovní ředitel klubu Ondřej Staněk.

Přípravné zápasy: FK Sedmihorky - Mnichovo Hradiště 5:2; - Sobotka 3:3 (branky Hiolý 3); - Pečice 3:2 (Škréta, Kodr, Martin Špína); - Bílá 8:1.

Odchody: Masařík, Vít Čermák.

Příchody: Ondřej Kodr (návrat z hostování), Jan Rada (hostování Varnsdorf), Tomáš Pecha (z dorostu), Štěpán Zonyga (Jablonec n. J.), post změní z útočníka na brankáře Martin Špína.

FK Košťálov                                                                                          

logo FK Košťálov

Cílem mužstva v nové sezoně je zabudovat do kádru mladší hráče a pokusit se nehrát na chvostu tabulky. Největší změnou je příchod nové trenérské dvojice Petr Koutský a Jiří Sádek a jako vedoucí mužstva bude pokračovat Miroslav Král. Příchody a odchody ještě nejsou definitivní.

Přípravné zápasy: Košťálov - Jičín 5:5; - Jilemnice 4:1; - Bozkov 4:1; - Kosmonosy 3:4.

Příchody: Klaban (dorost), Kázmer (Semily), Mečíř (Libštát).

Odchody: Poledník, Mach, Jisl, Fišar, Havel.

Soupiska:

Brankáři: Průcha Lukáš (1991), Jakubičko Michal (1996). Obrana: Huráň Pavel (1986), Klazar Leoš (1989), Grafek Jiří (1986), Otmar Daniel (1993), Mečíř Petr (1992), Koldovsky Tomáš (1990).  Záloha: Janata Karel (1975), Cerman Jaroslav (1989), Piry Filip (1993), Klaban Lukáš (1998), Sádek Jakub (1992), Holovič Patrik (1998). Útok: Houžvička Tomáš (1998), Kázmer Lukáše (1994), Koldovský Antonín (1993).

FC Lomnice n. P.                                                                                 

U nováčka soutěže z Lomnice nad Popelkou došlo k hodně změnám. Nejvýraznějším oslabením bude odchod útočníka Drahoňovského do Turnova, kterého na výměnu bude chtít nahradit několik hráčů Turnova, zajímavým příchodem je určitě bývalý kapitán Jičína Aleš Gaubman.

„Chtěli jsme si zkusit tuto soutěž, proto dochází k tolika změnám a příchodům nových hráčů. Cílem je záchrana, ale rádi bychom hráli i výš. Doufáme, že góly budeme dávat i bez nejlepšího střelce loňské sezony krajských soutěží Drahoňovského," řekl trenér Zdeněk Baudyš.

Přípravné zápasy: Lomnice - Rovensko 4:0; - Vrchlabí U19 9:2; - Dolní Bousov 0:1; - Velké Hamry 2:2.

Příchody: Gaubman (Jičín), Veber, Šteffan, Kunst, Havel (všichni FKP Turnov), hartych (Víchová), Pavel Janata a Duštír (oba Libštát), hostování prodloužili Heřmanský (Stružinec), Nechanský (Jablonec n. J.), Zboroň (Košťálov).

Odchody: Drahoňovský (hostování FKP Turnov), skončili hostování J. a T. Ďoubalíkové, Vavrinec, Jurčo, Sedlák a Fedorko. 

Soupiska:

Brankáři: Jezdinský, Duštíř. Obrana: Košťák, Nechanský, Drábek, Vohnout, Veber, Šteffan. Záloha: Gaubman, Hrnčíř, Fišar, Vávra, Janata, Kunst. Útok: Heřmanský, Zboroň, Havel, Hartych.

Přehled úvodního podzimního kola krajských soutěží

Fotbalová hodnocení a přehledy:

Hned tři mužstva z Pojizeří vstupují do divize

Fotbalové kuriozity 4 aneb Vtipné momenty při zápasech na jaře 2015

Střelcům v krajských fotbalových soutěžích vládli Ježek a Drahoňovský

Škatulata aneb Jaké je složení fotbalových soutěží?

Krajský přebor: Semily míří výš, Turnov B úplně končí

Josef Petřík zhodnotil sezonu fotbalistů FK Pěnčín-Turnov

Zbyněk Houška zhodnotil sezonu fotbalistů Sokola Jablonec nad Jizerou

V Semilech už se těší na divizi! Jak hodnotí trenéři uplynulou sezonu?

Další aktuální fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V lomnickém muzeu zahájili cyklus podzimních přednášek

Jako v letech minulých, navázali v lomnickém muzeu opět na úspěšný cyklus takzvaných podzimních přednášek. První ze série se uskutečnila v úterý 20. září, kdy se zde představila Eva Ulrychová z Jičína a pohovořila na téma Nejcennější archeologické nálezy a jejich historická hodnota. Následovat bude o týden později, taktéž v úterý 27. září od 17 hodin, v pořadí druhá historická přednáška PhDr. Evy Ulrychové nazvaná Kronikář Kosmas a jeho Kronika Čechů.

Kraj přispěje Mikroregionu Frýdlantsko na odkup nemovitostí

Celkem 3 400 000 korun poskytne kraj dobrovolnému svazku obcí Mikroregion Frýdlantsko na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty v současné době slouží jako zázemí pro činnost spolku Frýdlantské okresní dráhy a Frýdlantsko je proto bezplatně spolku převede. „Dotace bude využita výhradně na pořízení nemovitostí v rámci projektu Heřmanička - nádraží Frýdlant. Objekty poté dostane k bezplatnému užívání Spolek Frýdlantské okresní dráhy, který je má prozatím pouze v pronájmu. Budou sloužit pro provoz železničního muzea, jež má v regionu mnohaletou tradici. Lze si tam prohlédnout několik zajímavých, převážně úzkorozchodných vozidel včetně provozuschopné motorové lokomotivy. Považuji za důležité připomínky historických dopravních a technických zajímavosti zachovávat i pro budoucí generace," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za příkladnou službu byli oceněni policisté Územního odboru Semily
Žitavská úzkokolejka zve ve svátek české fanoušky železnice
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Nejvýše položená přehrada v Čechách je na Černé Nise u Bedřichova
Novinky v plaveckém bazénu na Výšince v Turnově

Nejčtenější články

22.09.: Fotbalové přípravky odehrály úvodní turnaj nového ročníku
23.09.: Okresní přebor: Plný počet bodů má stále Turnov B, druhý Stružinec
23.09.: I.B třída: Harrachov dotáhl na čele tabulky Pěnčín B

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT