Dorostenci Košťálova i Jilemnice posílili šance na záchranu
22.05.2011 20:53:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Pěnčín u Turnova,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov
Košťálovští mladí fotbalisté dokázali otočit vývoj utkání s favorizovaným Mšenem a po zásluze si připsali tři body do tabulky krajského přeboru dorostu. Podobně si vedla i Jilemnice, která doma porazila Desnou.
V dalších zápasech vyhrál i Turnov vysoko o pět branek v Hrádku nad Nisou, Sedmihorky naopak doma prohrály s Železným Brodem. Semilští dorostenci měli v tomto kole volný los.
Košťálov - Mšeno 3:2 (1:0)
V první velké šanci domácích nastřelil Matura pouze tyč. Ve 22. minutě přihrával Vejnar mezi obránci na Sádka, který šel sám na brankáře a otevřel skóre utkání. Ve 35. minutě střela Vejnara z úhlu orazítkovala tyč hostující branky. Více gólů už domácí za první poločas nepřidali a mohlo je to málem mrzet ve druhé půli.
V 54. minutě Kejzlar prošel přes tři domácí hráče a střelou z vápna vyrovnal na 1:1. V 60. hosté otočili vývoj utkání. Střela Zapadla skončila s přispěním brankáře Koldovského v síti - 1:2. Za dalších osm minut mohli odskočit hosté na rozdíl dvou branek, ale jejich hráč nastřelil pouze tyč. V 71. minutě následoval střílený centr do vápna, který těsně před brankářem tečoval Moravec a vyrovnal na 2:2. V 73. minutě domácí zvrátili utkání znovu ve svůj prospěch. Piry vyhrál souboj o míč a prosadil se i před brankářem Novákem - 3:2.
Branky: 22. Sádek, 71. Moravec, 73. Piry - 54. Kejzlar, 60. Zapadlo. Rozhodčí: German, ŽK: 2:2 (Sádek, Janata - Loukota, Novotný). Košťálov: Koldovský - Hruška, Šif, Piry, Janata (73. Hloušek) - Matura, Sádek, David - Vejnar, Moravec, Šmíd (46. Dlouhý). Mšeno: Novák - Plucha, Jirků, Jantsch, Mareš (82. Svozil), Kejzlar, Loukota, Novotný, Szatmari, Vodrážka, Zapadlo.
Hrádek - FKP Turnov 1:6 (1:1)
Utkání se hrálo za velkého vedra na umělé trávě v Hrádku n. N. a v první půli byli důraznější domácí hráči. Ve druhém poločase turnovští dorostenci zlepšili pohyb a kombinaci, s kterou přišlo i střelecké osmělení.
Branky: Korček 2, Dlouhý 2, Havel, Lhoták.FKP Turnov: Šrajer - Náhlovský, Eichler, Čermák, Tvrdý - Bezemek, Kunst, Dlouhý - Žabokrtský, Korček, Havel, střídali Lhoták, Kinčl.
Další zápasy 24. kola: Sedmihorky - Železný Brod 0:1, Jilemnice - Desná 3:1, Stráž n. N - Doubí 2:2, Arsenal Česká Lípa - Loko Česká Lípa 4:1.
KP staršího dorostu:
| 1. | Č. Lípa | 21 | 17 | 2 | 2 | 77:21 | 53 | |
| 2. | Stráž n.N. | 20 | 15 | 2 | 3 | 62:24 | 47 | |
| 3. | Sedmihorky | 21 | 14 | 1 | 6 | 68:20 | 43 | |
| 4. | FKP Turnov | 20 | 11 | 5 | 4 | 52:30 | 38 | |
| 5. | Mšeno | 19 | 11 | 2 | 6 | 43:33 | 35 | |
| 6. | Loko Č. Lípa | 20 | 11 | 1 | 8 | 59:38 | 34 | |
| 7. | Ž. Brod | 20 | 9 | 5 | 6 | 36:37 | 32 | |
| 8. | Semily | 20 | 6 | 2 | 12 | 29:45 | 20 | |
| 9. | Doubí | 20 | 5 | 4 | 11 | 39:67 | 19 | |
| 10. | Jilemnice | 21 | 5 | 3 | 13 | 23:49 | 18 | |
| 11. | Košťálov | 20 | 5 | 0 | 15 | 31:64 | 15 | |
| 12. | Hrádek | 20 | 4 | 2 | 14 | 21:56 | 14 | |
| 13. | Desná | 20 | 2 | 3 | 15 | 13:69 | 9 |
Přehled všech víkendových fotbalových zápasů a tabulky soutěží najdete zde
Související články:
FOTO: Dorost Semil nastřílel Jilemnici čtyři branky
V přeboru dorostu Turnov jasně přehrál Košťálov
Ve I.A třídě dorostu podlehla Víchová 2:7 Mšenu
Dorostenci Brodu nevídaně otočili zápas se Semilami
FOTO: Dorostenci Semil proti Mšenu zahazovali šance
V přeboru dorostu Sedmihorky vykleply Hrádek
V derby dorostu Turnov vyhrál v Semilech
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nejnovější články
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Nejčtenější články
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
