Dorostenci Semil i Turnova vítězní
08.03.2011 10:54:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov
V pátém kole 6. ročníku zimního turnaje dorostu v Desné se dařilo mladým fotbalistům Semil i Turnova, když své zápasy se soupeři shodně vyhráli 3:1.
V dalším utkání prohrálo Mšeno se Stráží nad Nisou, která se dostala do čela tabulky. Dosud vedoucí Sedmihorky totiž měly v tomto kole volný los.
Výsledky 5. kola
Mšeno - Stráž nad Nisou 0:4 (0:4)
Střelci: Hošic 2, Jirsa 2.
Semily - Desná 3:1 (1:1)
Střelci: Otmar 2, Kázmer - Moc.
Pěnčín-Turnov - Karkonosze Jel. Gora 3:1 (3:0)
Střelci: Tvrdý 2, Žabokrtský - Herman.
Pořadí: 1. Stráž n. N. 10, 2. Sedmihorky 7, 3. FKP Turnov 7, 4. Semily 7, 5. Jelenia Gora 3, 6. Desná 3, 7. Mšeno 1.
6. kolo:
Neděle 13.3. 9:00 Stráž n.N. - Pěnčín-Turnov.
Neděle 13.3. 11:00 Sedmihorky - Mšeno.
Neděle 13.3. 13:00 Jelenia Gora - Semily.
Předchozí kolo turnaje dorostu
Kompletní los turnaje zde
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Krajský stipendijní program podporuje žáky ve vybraných oborech
Rozhodování o studiu na střední škole není pro řadu žáků ani jejich rodičů jednoduché. Vedle zájmu a schopností často vstupují do hry i praktické otázky - dojíždění, náklady na studium nebo nejistota, zda má vybraný obor perspektivu. Právě v těchto situacích hrají roli stipendia, kterými Liberecký kraj dlouhodobě podporuje vzdělávání v důležitých oblastech. Rada kraje nyní schválila pokračování stipendií pro žáky středních škol ve vybraných oborech vzdělávání i pro druhou část školního roku 2025/2026. Jde o obory, které jsou pro region zásadní, ale dlouhodobě o ně není mezi uchazeči takový zájem - například technické, stavební, zemědělské, zdravotnické nebo tradiční řemeslné obory. „Stipendia vnímáme jako praktickou pomoc žákům i jasný signál, že si určitých oborů vážíme. Nejde jen o finanční podporu, ale také o podporu rozhodování v oblastech, které jsou pro Liberecký kraj dlouhodobě důležité," uvedla radní pro oblast školství a sportu Jitka Skalická.
Linka 112 slaví 22. výročí
Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.
Nejnovější články
Maloskalští volejbalisté ztratili body v dobře rozjetém utkání
Policie hledá řidiče, který odjel z místa dopravní nehody v Turnově
Posilovnu z haly na Turnově II najdete dočasně na vlakovém nádraží
Systém eCall přivolal pomoc hasičů k havarovanému autu v Plavech
Krajští hasiči po pondělním sněžení zasahovali u 11 dopravních nehod
Nejčtenější články
17.02.: Krajští hasiči po pondělním sněžení zasahovali u 11 dopravních nehod
16.02.: SDH Semily 1 na valné hromadě hodnotil rok 2025
17.02.: V Semilech připomněli výročí architekta a stavitele Josefa Schejbala
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.