Druhý ročník Festivalu malých pivovarů pořádají ve FABRICE 1861

15.08.2022 08:04:16 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Druhý ročník Festivalu malých pivovarů pořádají ve FABRICE 1861

Skvělé pivo, jídlo, hudba, a hlavně jedinečná atmosféra. To je ve zkratce Festival malých pivovarů ve FABRICE 1861. Již druhý ročník se uskuteční v sobotu 20. srpna od 11 hodin v industriálním areálu semilské FABRIKY 1861, neboli v takzvaném Semilském Versailles.

Tentokrát se můžete těšit hned na čtyři malé pivovary, které představí svůj pivní repertoár. Budou jimi Lomnické pivo z Lomnice nad Popelkou, Falkenštejn z Krásné Lípy, Volt z Jablonce nad Nisou a Beranův pivovar z Trávníčku. O blaho Vašich chuťových pohárků se pak postarají BERAN FOOD TRUCK, Prostě Bistro nebo MF Sushi a nebudou chybět ani hasičské sejkory.

I pro letošní ročník jsme si pro Vás připravili kulturní část programu. K tanci i poslechu pro Vás zahrají kapely What The Funk, Logr a Band of Iser a kromě těchto hudebních vystoupení bude k vidění také vernisáž začínajícího výborného fotografa Matyáše Hančla, se kterým také pravidelně spolupracujeme. Návštěvníkům budou přístupné i vnitřní prostory, které si budou prohlédnout při komentovaných prohlídkách.

Vstupenky tentokrát nenajdete v žádném předprodeji, budou ke koupi pouze na místě v den konání akce. Kapacita Semilského Versailles, a zejména nádvoří, které bude hlavním dějištěm festivalu, je opravdu dostatečná, proto se nemusíte bát, že by se na Vás nedostalo. Cena vstupenky je 200 Kč pro dospělého, děti do 15 let mají vstup zdarma.

„Ve FABRICE 1861 jsme velmi hrdí, že můžeme pořádat mimořádné akce, jako je právě Festival malých pivovarů. Předpokládáme, že se bude jednat o největší akci tohoto roku s největší účastí. I proto si dáváme obzvlášť záležet s organizací a velmi se na celý tento den těšíme. Celá akce začíná již v 11 hodin dopoledne a strávit s námi budete moci celý den až do večerní 22. hodiny. Rádi Vás na svátku skvělého jídla, pití a hudby ve FABRICE uvidíme!," řekl Sebastian Kuršel, ředitel společnosti FABRIKA 1861.

Nejbližší akce ve FABRICE 1861:
17.8. Smart kvíz: FABRIKA 1861 - Semily
20.8. Festival malých pivovarů 2022
28.8. Koncert pěveckého sboru Jizerka Semily

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. srpna

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Podkrkonošský symfonický orchestr pod hvězdami ve FABRICE 1861
Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim
Janek Ledecký zahraje ve Fabrice 1861 v Semilech
Festival malých pivovarů obsadí areál Fabrika 1861
Závěr léta oslavíte v semilské fabrice rockovým mejdanem
FOTO: Bílá místa konce války odkrývají v semilském muzeu
FOTO: V semilské Fabrice 1861 zahráli Jakub Děkan a spol.
FOTO: Takto dnes vypadá areál Kolora 01, o němž se chystá výstava
FABRIKA 1861 ožila festivalem Jazz pod Kozákovem

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky
V noci z pátku na pondělí aneb Obrazy Pavly Soukupové
Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel

Nejčtenější články

27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
26.01.: Jablonecká hala 2023 byla světová
28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT