Druhý ročník Festivalu malých pivovarů pořádají ve FABRICE 1861

15.08.2022 08:04:16 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Druhý ročník Festivalu malých pivovarů pořádají ve FABRICE 1861

Skvělé pivo, jídlo, hudba, a hlavně jedinečná atmosféra. To je ve zkratce Festival malých pivovarů ve FABRICE 1861. Již druhý ročník se uskuteční v sobotu 20. srpna od 11 hodin v industriálním areálu semilské FABRIKY 1861, neboli v takzvaném Semilském Versailles.

Tentokrát se můžete těšit hned na čtyři malé pivovary, které představí svůj pivní repertoár. Budou jimi Lomnické pivo z Lomnice nad Popelkou, Falkenštejn z Krásné Lípy, Volt z Jablonce nad Nisou a Beranův pivovar z Trávníčku. O blaho Vašich chuťových pohárků se pak postarají BERAN FOOD TRUCK, Prostě Bistro nebo MF Sushi a nebudou chybět ani hasičské sejkory.

I pro letošní ročník jsme si pro Vás připravili kulturní část programu. K tanci i poslechu pro Vás zahrají kapely What The Funk, Logr a Band of Iser a kromě těchto hudebních vystoupení bude k vidění také vernisáž začínajícího výborného fotografa Matyáše Hančla, se kterým také pravidelně spolupracujeme. Návštěvníkům budou přístupné i vnitřní prostory, které si budou prohlédnout při komentovaných prohlídkách.

Vstupenky tentokrát nenajdete v žádném předprodeji, budou ke koupi pouze na místě v den konání akce. Kapacita Semilského Versailles, a zejména nádvoří, které bude hlavním dějištěm festivalu, je opravdu dostatečná, proto se nemusíte bát, že by se na Vás nedostalo. Cena vstupenky je 200 Kč pro dospělého, děti do 15 let mají vstup zdarma.

„Ve FABRICE 1861 jsme velmi hrdí, že můžeme pořádat mimořádné akce, jako je právě Festival malých pivovarů. Předpokládáme, že se bude jednat o největší akci tohoto roku s největší účastí. I proto si dáváme obzvlášť záležet s organizací a velmi se na celý tento den těšíme. Celá akce začíná již v 11 hodin dopoledne a strávit s námi budete moci celý den až do večerní 22. hodiny. Rádi Vás na svátku skvělého jídla, pití a hudby ve FABRICE uvidíme!," řekl Sebastian Kuršel, ředitel společnosti FABRIKA 1861.

Nejbližší akce ve FABRICE 1861:
17.8. Smart kvíz: FABRIKA 1861 - Semily
20.8. Festival malých pivovarů 2022
28.8. Koncert pěveckého sboru Jizerka Semily

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. srpna

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Podkrkonošský symfonický orchestr pod hvězdami ve FABRICE 1861
Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim
Janek Ledecký zahraje ve Fabrice 1861 v Semilech
Festival malých pivovarů obsadí areál Fabrika 1861
Závěr léta oslavíte v semilské fabrice rockovým mejdanem
FOTO: Bílá místa konce války odkrývají v semilském muzeu
FOTO: V semilské Fabrice 1861 zahráli Jakub Děkan a spol.
FOTO: Takto dnes vypadá areál Kolora 01, o němž se chystá výstava
FABRIKA 1861 ožila festivalem Jazz pod Kozákovem

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dlouholetý tiskový mluvčí horské služby Zeman odchází

Po téměř třinácti letech služby odchází z pozice tiskového mluvčího Horské služby ČR Radek Zeman, nahrazen bude profesionálním horským záchranářem. Rozhodnutí vedení HS o změnách na této pozici je důsledkem částečné reorganizace, kterou Horská služba ČR o.p.s. nyní prochází. „Chceme se přiblížit způsobu práce jiných složek Integrovaného záchranného systému. Například Zdravotnická záchranná služba má tiskové mluvčí řešené formou částečného úvazku při práci záchranáře. Stejným směrem půjdeme nyní i my," komentoval situaci René Mašín, náčelník Horské služby ČR. Dodal, že jméno a kontakty na nového mluvčího budou známy nejpozději 1. prosince. Radek Zeman (1963) působí v Horské službě od 1. února roku 2010 a postupně nastavil dnes používané způsoby mediální komunikace HS. V médiích působil od roku 1990, podílel se na denním zpravodajství i publicistice v tištených titulech i v televizních stanicích. Od roku 2001 pracoval jako konzultant v renomovaných PR agenturách.

Hlava v pohodě na semináři v Turnově

Duševní zdraví dospívajících je hlavním tématem nového projektu Vzdělávacího centra Turnov, o. p. s., který nese název Hlava v pohodě. Seminář Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících se koná ve středu 12. října 2022 od 15 do 18 hodin v budově OA, HŠ a SOŠ Turnov ve Zborovské ulici. Zaměřen je na pedagogické pracovníky, kteří pracují s žáky ve věku 11-16 let, vítáni jsou ovšem také rodiče a vůbec všichni, kdo se o problematiku zajímají. Přihlášky a případné dotazy zasílejte do 6. října na adresu tomanova@vctu.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošské muzeum v Jilemnici získalo Bludičku
Zpátky do života v železnobrodské galerii
V rámci Libštátského pozdního léta vystoupí Gentlemen Singers
I.A třída: Nebodovaly Bělá ani Semily. Košťálov nehrál
Krajský přebor: Sedmihorky vyhrály gólem v závěru ve Stráži

Nejčtenější články

05.10.: V Roprachticích otevřeli stezku nazvanou Vlček, který nekouše
03.10.: FOTO: Jezdci vzpomínali na Šestidenní v roce 1972 v Krkonoších
03.10.: Turnov je nakonec rád za bod z utkání s Dobrovicí

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT