Dva týmy ILMA Turnov uspěly na taneční soutěži v Mladé Boleslavi

09.07.2024 19:28:34 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Dva týmy ILMA Turnov uspěly na taneční soutěži v Mladé Boleslavi

Taneční škola ILMA se zúčastnila v neděli 2. června 8. ročníku Open Dance Mission v Mladé Boleslavi. Na pohárové celorepublikové taneční soutěži byly zastoupeny tyto disciplíny: disco dance, show dance, street dance, artové disciplíny, mažoretky, freestyle, pom-pon dance a další.

Taneční škola ILMA přivezla do Mladé Boleslavi dvě soutěžní formace. V kategorii MINI Velké týmy to byla formace Mimišéf s níž se naši nejmenší umístili na krásném 3. místě. Tuto choreografii připravily Ilona Šulcová a Kateřina Kyselová ve spolupráci s trenérkami Jitkou Franzovou a Lenkou Zuzaňákovou.

V kategorii DĚTI - Freestyle si turnovský tým vytančil nádherné 1. místo s formací Trpaslíci. Tuto choreografii připravily Ilona Šulcová a Aneta Horáčková ve spolupráci s trenérkou Jitkou Franzovou.

Harmonogram soutěže byl opravdu nabitý, protančila se celá neděle. Turnovské týmy prožily krásnou soutěž s velmi kvalitními soupeři. Mimo medailí si děti odnesly také nezapomenutelné zážitky a nová přátelství.

„Našim malým tanečníkům s velkým srdcem velmi gratulujeme k vítězství a děkujeme jim za skvělou reprezentaci Taneční školy ILMA. Do dalších soutěží přejeme všem mnoho štěstí a elánu.
Od září 2024 bude Taneční škola ILMA opět otevírat nové kurzy pro další zájemce. Z výsledků Open Dance Mission v Mladé Boleslavi je vidět, že i děti, které měly původně tanec jako hobby se mohou jednou za rok zúčastnit pohárové soutěže a slavit úspěchy," sdělila za ILMA Turnov Irena Farářová.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
Závod světové série ve fourcrossu horských kol je zpátky v Jablonci
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích

Nejčtenější články

11.07.: Tanečníci ILMA Turnov soutěžili v Řecku na mistrovství světa
12.07.: Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí
11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT