Ester Ledecká má už čtyři zlaté medaile z olympiády!

10.02.2022 19:09:18 | Autor: Petr Ježek, vn | Rubrika: SPORT | Obce: Paseky nad Jizerou,Liberecký kraj

Ester Ledecká má už čtyři zlaté medaile z olympiády!

Ne, zatím neznáme výsledky pátečního super-G ani úterního sjezdu na lyžích na olympiádě v Pekingu, ale v redakci jsme našli fotografie Václava Novotného ze 17. února 2011, kdy Ester Ledecká jako patnáctiletá vyhrála v Rejdicích v paralelním obřím slalomu na snowboardu Evropskou olympiádu mládeže neboli EYOWF!

Přinášíme tak pro čtenáře zajímavou vzpomínku před dalšími olympijskými závody fenomenální Ester po jejím vydařeném úterním zlatém závodě na snowboardu a zisku třetí zlaté medaile z „dospělé" olympiády.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ester Ledecká obhájila v Pekingu olympijské zlato na snowboardu!
Ester Ledecká si připsala jubilejní dvacáté vítězství na snowboardu
Ledecká po roce zářila na snowboardu. V italské Carezze dojela druhá
Křišťálový glóbus za vítězství SP vybojovala i Ester Ledecká
Plný Staromák přivítal Ester Ledeckou a Martinu Sáblíkovou
Ester Ledecká zvládla vybojovat zlato i v disciplíně, kde byla favoritkou
Ester Ledecká šokovala sjezdařský svět a má olympijské zlato!
Druhé zlato pro Česko získala Ester Ledecká

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.

Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově

V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dopravně bezpečnostní akci Mikuláš v kraji neuniklo 356 řidičů
Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince
Oči dětí v Turnově opět rozzáří putování za lucernou i Ježíškova pošta
Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025

Nejčtenější články

13.12.: Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
14.12.: Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT