Finalistky Miss Liberec Open se nechaly fotit a losovaly čísla
19.01.2014 14:28:59 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj
Do A-Styl centra u liberecké Tipsport areny se v sobotu 11. ledna sjely finalistky regionální soutěže Miss Liberec Open 2014. Důvodem bylo celodenní focení promo fotografií, kterého se ujal profesionální fotograf Vladimír Labaj.
V ranních hodinách všech dvanáct děvčat srdečně přivítala ředitelka soutěže Veronika Šťastná s výkonným producentem Pavlem Jakubcem. Po krátkém úvodu začaly o děvčata pečovat zkušené kadeřnice a vizážistky ze studia Vizáž. Pak už si dívky jednu po druhé začal brát do parády fotograf Vladimír Labaj, který tak za celý den nafotil téměř dva tisíce fotografií. Vizážistky a kadeřnice ze studia Vizáž byly stále v pohotovosti i během focení pro případ drobných úprav.
Fotily se portréty i celé postavy a nyní je na realizačním týmu, aby ze stovek snímků vybral několik desítek nejpovedenějších fotek. Z vybraných fotografií bude veřejnost vybírat nejkrásnější dívku Miss Internet Cerberos a Miss Press Mladá fronta DNES, iDnes.
Během focení panovala v prostorách A-Stylu velmi příjemná a přátelská atmosféra, děvčata se smála, vyprávěla si zážitky z castingů a vyměňovala si zkušenosti. Každá z dívek měla za úkol odpovědět před kamerou na záludné otázky, což budete moci brzy zhlédnout na webových stránkách soutěže www.missliberec.cz.
Na závěr si všechny dívky losovaly pořadové číslo, pod kterým budou od této chvíle finalistky představovány veřejnosti. Ještě před odjezdem si vzala slovo ředitelka soutěže Veronika Šťastná, která finalistkách přiblížila program následujících měsíců. Děvčata čeká několik cest po Libereckém kraji, setkání s partnery, společenské večeře, soustředění, módní přehlídky a také finálový večer, který se uskuteční 26. dubna 2014 v libereckém Domě kultury.
Videosestřih z focení dívek:
Související články
Mezi finalistkami Miss Liberec Open 2014 je i Nikol Červinková z Turnova
Miss Liberec Open 2014 má za sebou castingy. Finalistky vybere porota
Po roční pauze se dívky opět utkají o titul Miss Liberec Open
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz
Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Patroni turnovských studánek v akci
FOTO: Hořelo v objektu bývalé pily v Krásné
Chystají 9. ročník inline závodu O pohár starosty města Turnova
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Regionální potravina 2026
Nezaměstnanost v Libereckém kraji činila v dubnu 5,7 procenta
Nejčtenější články
11.05.: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2025 získalo šest oceněných
12.05.: Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
11.05.: Kraj v rytmu ZUŠ Open: umění zaplní náměstí, parky i zahrady
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.