Florbal Turnov: Další porce zápasů pro množství týmů

13.12.2022 21:59:04 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal Turnov: Další porce zápasů pro množství týmů

Výsledková krize mužů trvá i nadále, po těsné porážce s Náchodem. Béčko odehrálo doma dva vyrovnané zápasy a připsalo si jednu výhru a jednu prohru. Podobně je na tom i dorostenecké béčko, které také jednou vyhrálo a jednou prohrálo. Na vítěznou vlnu se vrátili mladší žáci. Podařený turnaj má za sebou přípravka.

Národní liga mužů

TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Utkání s Náchodem nepřineslo ani z jedné strany příliš florbalové krásy. Obrany převažovaly nad útoky a bylo znát, že se jedná pro oba týmy o důležité utkání.

Náchod se v nabídnutých přesilovkách ujal vedení, ale domácí se rychle vrátili do utkání kontaktní brankou Švitorky. V 54. minutě poté zaznamenal svojí premiérovou branku v turnovském dresu Vacek a zdálo se, že domácí směřuj do prodloužení. Náchod ale v závěru přidal další branku, na kterou už Turnováci nedokázali zareagovat.

Branky a asistence: 34. Švitorka (Janoušek Š.), 54. Vacek (Švitorka). Sestava Turnova: Suchomel (Horáček) - Hejduk M., Dědek, Švitorka, Janoušek J., Janoušek Š. - Plíšek, Jiránek, Šmída J., Hejduk E., Iltis - Ptáčník, Maršík, Reczai, Vacek, Novotný.

Regionální liga mužů

TJ Turnov B - FBC Panthers Liberec 6:4
Florbal Jablonec - TJ Turnov B 6:3

Chlapské béčko absolvovalo domácí turnaj s kompletními dvěma formacemi a na předvedené hře i výsledcích to bylo okamžitě znát. Po úvodní výhře s Pantery, ale přišla prohra ve vyrovnaném utkání s Jabloncem.

2. liga dorostenců

Florbal T.K.S. B - FBC Liberec B 4:1
FBC Panthers Liberec - Florbal T.K.S. B 7:6

I dorostenecké béčko konečně pořádně zabralo a přivezlo si domů další body. Po úvodní výhře s Libercem bylo blízko třem bodům i proti Panterům, ale klukům se bohužel nepodařilo udržet vedení 6:3 a nakonec o gól prohráli.

Přebor mladších žáků

TJ Turnov - FBC Šluknovsko Česká Lípa 13:0
TJ Turnov - FBC Česká Lípa blue 5:3

Mladší žáci se vrátili zpět na vítěznou vlnu. Nejprve jasně přehráli Šluknovsko a poté se jim podařilo porazit i silného soupeře z České Lípy.

Liberecká liga přípravek

TJ Turnov - FBC Česká Lípa white 5:3
SCC Semily - TJ Turnov 2:10
FBC Česká Lípa blue - TJ Turnov 2:1

Turnaj hodnotil trenér Jaroslav Pajkrt:

Po týdnu tým přípravky vyrazil k poslednímu turnaji v tomto roce. Bohužel nás tentokrát do nedalekých Semil vyrazil menší počet než obvykle. Na úvod nás čekal tým České Lípy, který také dorazil s menším počtem hráčů. I přesto jsme s nimi odehráli dva zajímavé zápasy. Oba zápasy byly plné jak individuálních akcí, tak byla vidět spousta skvělých kombinací.

Mezi těmito dvěma zápasy jsme odehráli ještě zápas s domácím týmem SCC Semily. Zde se nám dařilo střelecky, bojující tým Semil měl ve svých řadách spoustu mladších hráčů a to bylo na výsledku znát, ale do budoucna o nich určitě ještě uslyšíme. Další turnaj nás bude čekat až v novém roce, takže tímto zároveň přeji všem všechno nej a hodně zdraví.

1. liga dorostenek

SK Bivojky Litvínov - FBC Liberec 2:10
FBC Liberec - Florbal Chomutov 6:0

Zápasy komentoval trenér Miloš Cidlinský:

V neděli 11. 12. sehrály dorostenky poslední letošní turnaj, a to v České Lípě, kde nejprve narazily na Litvínov a vzápětí na Chomutov, který byl před turnajem v tabulce na prvním místě.

V prvním zápase děvčata nastoupila vcelku ve svižném tempu a brzy vedla a svůj náskok postupně navyšovala. Byly zde k vidění krásné kombinace i hezké branky. Myslím si, že si zápas holky užily. Konečný stav 10:2 hovořil za vše.

Hned poté musela děvčata nastoupit k dalšímu zápasu a tudíž odpočinku nebylo mnoho. To se také projevilo v první třetině, kde byla trochu únava znát. Postupně však holky únavu rozběhaly a přidaly také na přesnosti kombinací a hlavně klid v zakončení. A když naše brankářka Anička Wienerová dokázala udržet čisté konto, vypadal konečný stav 6:0 velice příjemně, i když zápas tak jednoznačný nebyl. Tímto vítězstvím se dostaly dorostenky na první místo v tabulce, a to jim již v letošním roce nikdo nevezme. Gratulujeme!

V barvách Liberce nastoupily Lucie a Michaela Cidlinská, Agáta Kučerová, Anička Wienerová, Janička Pokorná a Kristýna Líbalová. Holky opět holky potvrdily, že mají svou kvalitu a svými výkony rozhodně přispěly k úspěchu Liberce. Regionální spolupráce opravdu přináší své ovoce!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
Florbal Turnov: Poslední listopadový víkend se týmům nedařilo
Florbal Turnov: Muži neprolomili černou sérii a padli i s Benešovem
Florbal Turnov: Povedený domácí turnaj starších žáků
Florbal Turnov: Bod áčka ze zápasu s Traverzou, hrála i další družstva
Florbal Turnov: Muži porazili Králův Dvůr. V akci i mládežnické týmy
Florbal Turnov: Muži nestačili na Panthers, sezonu začaly starší žákyně
Florbal Turnov: Muži ztratili zápas s Tigers, do sezony vstoupili elévové
Florbal Turnov: Muži mají další tři body, do sezony vstoupilo béčko
Florbal Turnov: První vítězství mužů, sezona začala i týmům mládeže
Florbal Turnov: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj pomáhá svým příspěvkovým organizacím při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Na Jablonecku od 1. února vyjely nové autobusy ČSAD Slaný

Na Jablonecku od 1. února vyjely nové autobusy ČSAD Slaný

Ve středu 1. února 11 minut po půlnoci vyjel první spoj z Rychnova a poté už na všechny trasy městské hromadné dopravy vyjely autobusy nového dopravce ČSAD Slaný. Společnost bude na Jablonecku nově obsluhovat městskou dopravu příštích pět let. Více podrobností a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 3. až 5. února
Únorová nabídka akcí Sportovního centra Semily
Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody
V turnovských školách se rozbíhá preventivní kampaň
Město Semily vybuduje v lokalitě Na Vinici retenční nádrž

Nejčtenější články

01.02.: Chaloupky pod horama otevírají novou muzejní sezonu v Lomnici
02.02.: Nejtěžší zápas pro starší žáky HC Turnov i Adama Jindřiška
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT