Florbal Turnov: Muži mají další tři body, do sezony vstoupilo béčko

12.10.2022 16:54:00 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal Turnov: Muži mají další tři body, do sezony vstoupilo béčko

Florbalisté Turnova mají další tři body ze zápasu se Sokolem Rudná, béčko začalo sezonu remízou se Slavií Liberec a prohrou s okresním rivalem SCC Semily, dorostenecké áčko i přes zlepšené výkony znovu prohrálo s Wizards i Hradcem Králové a ani dorosteneckému béčku pšenku nekvetla v zápasech s Libercem a Panthers, juniorky vyrazili v rámci spolupráce s FBC Liberec do Ostravy.

Národní liga mužů

TJ Turnov - Sokol Rudná 9:5 (2:0, 4:4, 3:1)

K pátému zápasu nastoupili Turnováci proti nováčkovi soutěže, Sokolu Rudná. Úvod zápasu nebyl tradičně ideální, ale potom soupeře začali přehrávat a zaslouženě odskočili do dvoubrankového vedení.

Do druhé třetiny domácí znovu vstoupili špatně, byli pomalí, nedůrazní, nešla jim rozehrávka a Rudná toho využila a dokonce se jí podařilo dostat do vedení. To ovšem netrvalo dlouho, znovu se Turnov dokázali zlepšit a opět odskočit do dvoubrankového vedení.

V poslední třetině už si domácí hráči výsledek zápasu dokázali kontrolovat a dokonce přidat další dva góly do prázdné branky. Pět gólů si v zápase připsal Dominik Reczai a za poslední dvě utkání jich má na kontě devět!

Branky a asistence: 12. Reczai (Novotný), 17. Novotný (Vacek), 27. Jiránek (Hejduk E.), 32. Hejduk E. (Jiránek), 34. Reczai (Novotný), 37. Reczai (Vacek), 50. Reczai (Vacek), 59. Reczai, 60. Švitorka. Sestava Turnova: Suchomel (Horáček) - Šmída J., Jiránek, Švitorka, Hejduk E., Iltis - Dědek, Maršík, Recazi, Vacek, Novotný - Hejduk M., Hanuš, Hlavnička.

Další domácí utkání hrají florbalisté Turnova proti týmu Prague Tigers v sobotu 15. 10. od 18:00 v turnovské hale TJ.

Regionální liga mužů

TJ Turnov - USK Slavia Liberec 8:8
SCC Semily - TJ Turnov 18:7

Mužské béčko vstoupilo do sezony domácím turnajem, kde se utkalo se Slavií Liberec a Semilami. Chlapi zapsali jednu remízu a jednu divokou prohru.

1. liga dorostenců

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal T. K. S. 8:2

Zápas se dařilo odehrát do konce druhé třetiny, kdy náskok soupeře byl pouze jednogólový. Do třetí třetiny vstoupili Turnováci s odhodláním soupeře zlomit a rychle vyrovnat a zapas posléze otočit. První střely brankář soupeře zneškodnil a soupeř po rychlém brejku odskočil o dvě branky. Kluci v té chvíli ve svých hlavách prohráli zápas a soupeř své vítězství korunoval dalšími vstřelenými brankami.

Florbal T. K. S. - FbC Hradec Králové 4:5

Do druhého zapasu s FBC Hradec Králové junioři doslova vlétli a vstup korunovali několika pěknými gólovými situacemi. Bohužel těch neproměněných příležitostí z našich florbalek bylo také mnoho. Když jsme poté v power-play netrefili tři vteřiny před koncem prázdnou branku, radoval se soupeř.

Komentář trenérského týmu: „Zase byl na týmu vidět progres a věříme, ze prohry nás do budoucna posílí. Hráčům dekujeme za výkon a věříme, ze už příště snahu přetavíme ve vítězství."

2. liga dorostenců

Florbal T. K. S. B - FBC Liberec B 2:11
Panthers Liberec - Florbal T. K. S. B 8:3

Dorostenecké béčko, doplněné o řadu starších žáků tentokrát na své soupeře nestačilo.

1. liga juniorek

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 1:5
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 6:5

V rámci spolupráce s FBC Liberec vycestoval tým juniorek na víkendová utkání do Ostravy.

Hodnocení trenérského štábu: „Holky sehrály dva neskutečné zápasy. Sáhly si na dno fyzických i psychických sil a odvážejí si zaslouženě tři body ze zápasu s Vítkovicemi po výsledku 5:1. Bohužel ze zápasu s Ostravou vyšly bodově na prázdno, přestože vedly už 4:1 a měly zápas pod kontrolou. Pak přišla série vyloučení, které ovlivnily zápas natolik, že konečný výsledek 6:5 pro Ostravu byl pro naše hráčky velice krutý. Přesto děvčatům patří obrovský dík za předvedené výkony, které ocenili i trenéři soupeřek. Obzvlášť potěší uznání pana Martiníka, reprezentačního trenéra juniorek."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbal Turnov: První vítězství mužů, sezona začala i týmům mládeže
Florbal Turnov: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
Kraj navýší spolufinancování projektu rekonstrukce Lidových sadů
Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
27.11.: Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
27.11.: Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT