Florbal Turnov: Muži ztratili zápas s Tigers, do sezony vstoupili elévové

18.10.2022 22:26:07 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal Turnov: Muži ztratili zápas s Tigers, do sezony vstoupili elévové

Muži ztratili utkání s Prague Tigers. Starší žáci absolvovali tři vyrovnané zápasy na dalším turnaji v Ústí nad Labem. První turnaj v sezoně absolvovali elévové a elévky.

Národní liga mužů

TJ Turnov - Prague Tigers 4:6 (0:0, 3:1, 1:5)

V sobotu nastoupili muži ke druhému domácímu zápasu v řadě, ve kterém přivítali dalšího nováčka soutěže, celek Prague Tigers. Vstup do utkání byl z obou stran celkem opatrný, ale domácí měli zřetelnou herní převahu, nicméně branky se nedočkali, takže stav byl po první třetině stále 0:0.

Ve druhé části pokračovala převaha Turnova a množství neproměněných šancí začínalo být alarmující, včetně neproměněného trestného střílení a dvou přesilovek, zatímco sebevědomí brankáře hostů rostlo. Tigers zároveň dokázali potrestat nekázeň domácích a v početní výhodě se dostali do vedení. Střeleckou smůlu protrhli turnovští hráči až na konci třetiny, kdy se jim třemi slepenými brankami podařilo dostat do dvougólového vedení a zdálo se, že mají zápas ve svých rukou.

Na začátku poslední třetiny bohužel přišly dvě zcela fatální chyby v rozehrávce domácích a rázem bylo vyrovnáno. Po další neproměněné přesilovce a druhém nevyužitém trestném střílení domácích přišla rozhodující chvíle, kdy se hostům podařilo dvakrát udeřit ve dvou dalších vlastních oslabeních. V závěrečné power-play Turnova přidaly oba dva týmy ještě po jednom gólu a byl konec, pro domácí velice hořký.

Branky a asistence: 36. Hejduk M. (Reczai), 37. Matěcha (Janoušek J.), 38. Švitorka (Hejduk E.), 60. Matěcha (Reczai). Sestava Turnova: Horáček (Hladík) - Plíšek, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Šmída J., Jiránek, Švitorka, Hejduk E., Iltis - Hejduk M., Maršík, Recazi, Vacek, Novotný - Hanuš.

Liga starších žáků

Mocní Tuleni Podbořany - TJ Turnov 4:2
Pro-Aktiv Bílina - TJ Turnov 3:4
TJ Turnov - Florbal Ústí B 3:4

Turnovští starší žáci svedli tři vyrovnané bitvy na turnaji v Ústí nad Labem. Přestože nakonec zvítězili pouze jednou, tak nasbírané zápasové zkušenosti se jim budou jistě hodit už na příštím turnaji.

Liberecká liga elévů

SCC Semily-Lions - TJ Turnov 15:5
TJ Turnov - SCC Semily-Predators 4:14
SCC Semily-Predators - TJ Turnov GU10 8:3
TJ Turnov GU10 - SCC Semily-Lions 0:10

Na turnovské elévy čekal v neděli 16. října první turnaj nové ligové sezony a pro některé hráče šlo o vůbec první soutěžní zápasy. Nervozita však nebyla na nikom znát. V obou zápasech pro týmům Semil výborně zachytal brankář Franta Zakouřil, jeho spoluhráčům v poli se však v útoku tolik nedařilo, na první výhru si tak turnovské naděje budou muset počkat do příštího turnaje.

Premiéru v chlapecké soutěži si zažily i holky, v rámci týmu GU10.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbal Turnov: Muži mají další tři body, do sezony vstoupilo béčko
Florbal Turnov: První vítězství mužů, sezona začala i týmům mládeže
Florbal Turnov: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT