Florbal Turnov: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

27.09.2022 16:57:10 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal Turnov: Nedařilo se mužům, dorostencům ani juniorkám

Muži TJ Turnov v domácím zápase museli znovu dotahovat a dlouho sahali po bodech, nakonec ovšem znovu prohráli. Dorostenci B zapsali na prvním turnaji sezony výhru a prohru, zatímco dorostenci A bohužel dvakrát prohráli. Nedařilo se ani juniorkám, které se v neděli představily na turnovské palubovce.

Národní liga mužů

TJ Turnov - FbC Hradec Králové 3:8 (1:2, 1:2, 1:4)

Hosté z Hradce začali zápas velice aktivně a jejich vysoké napadání nám dělalo poměrně velké potíže a navíc jsme nebyli schopní se udržet delší čas na míčku a rychlostně jsme nestíhali. Po první části domácí naštěstí prohrávali pouze o gól.

Ve druhé třetině se Turnováci zlepšili, hra se vyrovnala a hrálo se hodně nahoru-dolů. Bohužel se z velkého množství protiútoků a přečíslení nedokázali nedokázali vytěžit víc, než jednu branku a soupeř je znovu trestal, takže se šlo do kabin za dvoubrankového vedení Hradce.

Ve třetí třetině měli domácí více ze hry a vytvořili si několik dobrých šancí. Znovu je ovšem trápila produktivita a trefili se pouze jednou. Zápas rozhodla naše přesilová sedm minut před koncem zápasu, ve které měli šanci vyrovnat, ale místo toho se ve vlastním oslabení prosadili hosté a definitivně zápas zlomili na svou stranu. V závěrečné power-play už se bohužel zápas zdramatizovat nepodařilo.

„Doufáme, že smůlu už jsme si vybrali a od příštího zápasu začneme vyhrávat. Bude k tomu ovšem potřeba, abychom začali hrát naplno hned od úvodního hvizdu a ne až od druhé třetiny," uvedli turnovští hráči po zápase.

Branky a asistence: 20. Švitorka (Reczai), 36. Švitorka (Hlavnička), 47. Matěcha (Janoušek J.). Sestava Turnova: Suchomel (Horáček) - Plíšek, Dědek, Matěcha, Janoušek J., Janoušek Š. - Šmída J., Jiránek, Švitorka, Maršík, Hlavnička - Hejduk M., Recazi, Vacek, Novotný.

1. liga dorostenců

Florbal T. K. S. - Orka 0:10 (0:5, 0:1, 0:4)
FAT PIPE Start98 - Florbal T. K. S. 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Ani ve druhém turnaji v 1. lize se spojený tým T. K. S. nedočkal bodového zisku, když vysoko prohrál s Orkou i se Startem. Tak snad příště.

2. liga dorostenců

Florbal T. K. S. B - Florbal Jablonec 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
FBC Lomnice - Florbal T. K. S. B 13:0 (5:0, 2:0, 6:0)

Dorostenecké béčko na svém prvním turnaji v sezoně zapsalo výhru a prohru.

1. liga juniorek

FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 2:5 (0:1, 1:0, 1:4)

Domácí se celé utkání marně snažily dobít židenickou pevnost. Soupeř hrozil pouze z rychlých protiútoků, které se jim ale dařilo efektivně zakončovat. Když už přišlo vyrovnání na 2:2, a byla šance zápas rozhodnout, soupeř opět dokázal skórovat. Při závěrečné hře domácích v 6-ti hráčkách v poli Brňanky dokonaly dílo zkázy.

FBC Liberec - GC Systém Bulldogs Brno 4:5 n. (1:2, 1:1, 2:1)

V turnovské hale se odehrálo velmi dramatické utkání. Domácí juniorky se ujaly vedení 1:0, ale do konce třetiny soupeř skóre otočil. V druhé části domácí vyrovnali, ale soupeř opět kontroval a na konci třetiny byl stav 2:3. Ve třetí části se domácí dostali dvěma góly Klubalové do vedení 4:3, ale Bulldočky v zápětí stav srovnaly. Ten vydržel i po prodloužení a v nájezdové loterii byli bohužel úspěšnější hosté.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní Krkonoše lákají do muzeí, na adrenalin i za pivem
Liberecký kraj při příležitosti Dne učitelů ocenil 22 osobností
Opylení v botanické zahradě se podařilo. Žlutokap vydal semena
Kultura v Železném Brodě v dubnu
V Bayovně zahrají tři kapely

Nejčtenější články

11.04.: V Rochlicích u Liberce došlo k hromadné nehodě
11.04.: V Bayovně zahrají tři kapely
10.04.: Liberecký tunel čeká tradiční jarní údržba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT