Florbalisté Turnova vezou cenný bod z utkání s Mukařovem

01.02.2020 11:51:13 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V rámci 17. kola Národní ligy čelil Turnov silnému Mukařovu a z vyrovnaného utkání nakonec bral cenný bod za porážku v prodloužení. Na domácí palubovce odehráli své zápasy starší žáci, kteří tentokrát na body nedosáhli. Více se dařilo mladším žákům a elévkám, kteří ve svých soutěžích sbírali další zápasové zkušenosti.

Národní liga mužů

Fat Pipe Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:2p (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)

Ve vyrovnaném nedělním utkání měli po první třetině blíže k vítězství florbalisté Turnova, kterým se v rozmezí 7. a 9. minuty podařilo hned dvakrát skórovat. V prostřední části si však oba soupeři své role vyměnili, a v polovině utkání tak bylo srovnáno. Zbytku svižného a bojovného utkání následně kralovali oba brankáři, a za stavu 2:2 proto zápas vrcholil v prodloužení. V něm domácí rozhodli o své výhře hned v první minutě. Hosté si tak z horké pražské půdy odvážejí cenný bod za porážku v prodloužení, který je nadále drží v postupové osmičce.

Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: „Vyrovnané utkání, kde jsme mohli brát tři body a nebo taky nulu. Nakonec máme bod a jedeme dál. Díky soupeři za utkání."

Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: „Děkujeme soupeřům za vyrovnané utkání, které rozhodly maličkosti. Diváci v tomto utkání mohli vidět skvělé zákroky brankářů a bojovný výkon na obou stranách."

Branky: 29. Chlumský, 32. Otto, 61. Sláma - 7. V. Palatínus, 9. Matěcha; rozhodčí: Beránek - Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Bína 16 - Švec 16.