Florbalovým družstvem víkendu byli turnovští elévové

27.01.2011 17:35:58 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbalovým družstvem víkendu byli turnovští elévové

Dalšími turnaji a koly pokračovaly florbalové soutěže. Z mládežnických týmů byli nejúspěšnější elévové, kteří dva ze čtyř zápasů na svém turnaji vyhráli a k tomu ještě jednou remizovali.

Jednu výhru ze dvou zápasů získali o víkendu turnovští muži ve druhé lize - samostatný článek najdete zde. Pokračovala také Liberecká liga mužů za účasti tří celků z Pojizeří - článek k této soutěži je zde.

„Družstvem víkendu vyhlašuji tým elévů. Na turnaji obsadili krásné třetí místo, když pouze jednou prohráli a to celkem vysoko s elévy Ústecké Slávie. Ze čtyř utkání potom dvakrát vyhráli a jen jednou se o body dělili," uvedl předseda florbalového oddílu TJ Turnov Radim Kolomazník.

Další zápasy odehráli i turnovští starší žáci, ale ti prožili asi vůbec nejhorší turnaj. „Dvě vysoké porážky hovoří za vše. Celkem devět lidí do pole, z toho dva mladší žáci, tentokrát to na body stačit nemohlo," dodal Kolomazník.

Liga starších žáků

FBC DDM Kadaň - TJ Turnov  11:5, TJ Turnov - FbC 98 Chomutov 4:14.

Liga elévů

TJ Turnov - TJ Lovochemie Lovosice LFP - TJ Turnov 2:2, FBC Teplice - TJ Turnov 3:12, USK Slávie Ústí n. L. - TJ Turnov 9:1, TJ Turnov - FBC Česká Lípa 5:4. Celkově to znamenalo třetí místo na turnaji.

V následujícím víkendu se opět bude hrát 1.liga juniorek. Turnovská děvčata doma změří síly s Kolínem a Herbadentem. Žákyně pocestují v sobotu do Prahy. Neděle potom bude patřit juniorům a ženám.

Zápasy Turnova ve druhé lize

Liberecká liga mužů

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT