Fotbalisté Jablonce nešetřili po Mírové ani Velké Hamry
27.06.2011 15:45:36 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj
Prvoligoví fotbalisté FK Baumit Jablonec pokračují v přípravě a těší svou hrou diváky v menších fotbalových vískách. Po oslavách dvacetiletí klubu v Mírové vysoko porazili i Velké Hamry, když místní klub slavil 100 let od svého založení.
Krásné počasí, zvučná fotbalová jména, 600 diváků a 9 gólů v obou dospělých exhibičních zápasech. Tak v kostce řečeno fotbalové odpoledne ve Velkých Hamrech.
Předkrm obstaraly hamrovské naděje, poté se představil tým FC Kozlovna Ladislava Vízka proti staré gardě Hamrů a jako dezert přišel přímý souboj domácího áčka s FK Baumit Jablonec, který vyhrál 8:1 po poločase 4:1.
Obrazem: 100 let fotbalu ve Velkých Hamrech
Obrazem: Baumit oslavence z Hamrů vůbec nešetřil
Jablonec skončil na turnaji v Čelákovicích druhý
FOTO: V Mírové oslavili výročí klubu i postup utkáním s Jabloncem
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nejnovější články
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Nejčtenější články
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.



