Fotbalisté Přepeř remizovali v přípravě ve Velkých Hamrech

27.07.2020 09:45:22 | Autor: Petr Ježek a Antonín Bělonožník | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Fotbalisté Přepeř remizovali v přípravě ve Velkých Hamrech

Na svém zrenovovaném stadionu hostili v sobotu dopoledne divizní fotbalisté Velkých Hamrů fotbalisty FK Přepeře. Za krásného slunného počasí dali trenéři obou týmů Josef Hnídek a Josef Petřík mladší příležitost i hráčům širšího kádru. Utkání nakonec skončilo remízou 2:2.

FK Velké Hamry - FK Přepeře 2:2 (2:0)

V prvním poločase se více dařilo domácím fotbalistům, kteří hostující hráče nepouštěli do žádných vyložených příležitostí a sami dvě šance využili a ujali se vedení 2:0. Do druhé půle oba týmy prostřídaly a hosté, kteří nastupují o soutěž výš, zatlačili domácí na jejich půli. Vyústěním jejich snahy pak bylo srovnání skóre na 2:2 dvěma brankami Michala Pavlaty. Nutno však podotknout, že i domácí borci si vytvářeli své šance a standardní situace. Za stavu 2:0 neproměnil pokutový kop Jiří Váňa. Mimo to domácí trefili tyč a břevno.

Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Přepeře<br />Autor: Antonín Bělonožník Branky Přepeř: Pavlata 2. Rozhodčí: Linhart - Bohatý, Špidlen. Přepeře: Vrána, Tvaroha, Marinko Kvesič, Venc, Elbel, Martan, M. Sedláček, V. Novotný Vojtěch, Mario Kvesič, Bulíř, V. Horáček. Střídali: Vaníček, Zaradny, Sedláček Marek, Hlůže, Pavlata, Volf, Synek, Truksa. Velké Hamry: Kobachidze, Štěpánek, Váňa, Kozák, Černý, Linka, Žitka, Krejčík, Šohaj, Radzinevičius, Šídlo. Na střídání: Kováčík, Vencbauer, Javůrek, Syrovátko, Janda, Brožek, Štětkář.

Před týdnem do Přepeř přišly dvě nové posily - záložník Ladislav Martan, který přichází z prvoligového týmu SK Dynamo České Budějovice a polský hráč Konrad Zaradny, který přichází z Górniku Zabrze. Oba se už představili v přípravných utkáních.

Předchozí přátelská utkání:

MFK Frýdek-Místek - FK Přepeře 2:4

Branky: Ježek, Zaradny, Bulíř, V. Novotný.

Sestava Přepeř: Truksa, V. Novotný, Marinko Kvesič, Tvaroha, Vaníček, Zaradny, Pavlata, Michal Sedláček, Volf, Mario Kvesič, Ježek. Střídali: Synek, V. Horáček, Venc, M. Sedláček, Elbel, Bulíř, Hlůže, Jarosz, Vrána.

FC Přední Kopanina - FK Přepeře 1:6

Branky: Synek, Bulíř, Volf, Ježek, Hlůže, Zaradny.

Sestava Přepeř: Vrána, Tvaroha, Marinko Kvesič, M. Sedláček, Elbel, Volf, Pavlata, Hlůže, Bulíř, V. Horáček, Synek. Střídali: Vaníček, Ježek, Zaradny, Mario Kvesič, Truksa.

Na sobotu 1. srpna chystají v RTW aréně v Přepeřích akci nazvanou Fotbal a muzika. Sport a hudba budou na programu celý den, přijede ligový Slovan Liberec a druholigová MFK Chrudim, ale také kapely Soumrak, Prorock Turnov a legendární Turbo. Podrobná pozvánka zde

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 206 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Do Přepeř se chystá Slovan Liberec i kapela Turbo
Fotbalisté Přepeř hráli alespoň přáteláky, nyní začne příprava na sezonu
VIDEO: Sestřih podzimních zápasů FK Přepeře v ČFL B
FOTO: Přepeře gólem Pavlaty zdolaly rezervu Pardubic
Fotbalisté Přepeř po kvalitní přípravě s novým trenérem vstupují do jara
V Přepeřích trenéra Jiřího Zachariáše střídá Josef Petřík mladší
Miroslav Kvapil hodnotí první půlrok FK Přepeře v ČFL

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT