Fotbalisté Přepeř si v generálce proti Hamrům zastříleli

25.07.2021 19:30:21 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Doplněny podrobnosti: V generálce na ČFL v sobotu 24. července hráči FK Přepeře porazili doma 4:0 FK Velké Hamry. Příští týden startuje nová sezona ČFL, první kolo doma přivítají Přepeře rezervu Teplic, které mají v kádru například Rezka či Ljevakoviče.

Přepeřím v generálce stále chybělo z různých důvodů několik hráčů(Tvaroha, V. Novotný, Nesvadba, Jarosz, Pavlata, Ježek), přesto jednoznačně divizního soupeře přejely. Na postu stopera byl na zkoušce běloruský hráč Maksim Kventsar a uvedl se velmi dobrým výkonem.

FK Přepeře - FK Velké Hamry 4:0(3:0)

Hned v úvodu ve 2. minutě vystihl Synek malou domů, postupoval sám na brankáře, ale nezištně přihrál doprava na nabíhajícího Martana, a ten do úplně odkryté branky otevřel skóre. Ve 31. minutě si na obranu zaběhl Martan, využil zaváhání hostujícího brankáře a zvýšil na 2:0. O dvě minuty později akce jako přes kopírák a Martan dovršil hatrick 3:0. V 72. minutě unikl po levém křídle Dvořák, poslal před branku prudký centr a Bulíř z malého vápna nedal brankáři šanci 4:0.

Videosestřih Ivo Zahradnika:

„Sice chybělo několik opor, ale kluci zvládli zápas na výbornou. Výborně se uvedl na stoperu Maksim Kventsar (26 let, Bělorusko) a svým výkonem si řekl o angažmá. Máme na to sice jen čtyři dny, ale věřím,že to administrativně stihneme do prvního zápasu. Po celý zápas jsme byli lepší, rychlejší, agresivnější a zcela zaslouženě zvítězili. Hatrickem potvrdil svoji střeleckou formu Láďa Martan," doplnil k utkání místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 2., 31. a 33. Martan, 72. Bulíř. Sestava Přepeře: Truksa - Krasnický, Knejzlík, Kventsar, Elbel - Novák, Janošík - Martan, Bulíř, Dvořák - Synek. Střídali: Čamrda, Prokopec, Tobiáš.

V sobotu Přepeře od 17:00 čeká 1. kolo nového ročníku ČFL, do RTW arény dorazí rezerva ligových Teplic i s Admirem Ljevakovičem v sestavě.