Fotbalisté SK Semily zahájili přípravu na jaro

12.01.2011 19:20:44 | Autor: Ladislav Pražák | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Fotbalisté SK Semily zahájili přípravu na jaro

Po zimní přestávce zahájili semilští fotbalisté přípravu na jarní část divize C. První trénink proběhl v pátek 7. ledna 2011, kdy se sešel stávající kádr pod vedením trenéra Miroslava Procházky.

Mužstvo v přípravě doplní mladíci ze semilského dorostu Močkovský, Kázmer, Otmar a Junk, kteří se poperou o místo v kádru. Dále se připojili navrátilci Stehlík (Lomnice nad Popelkou), Havel (práce v zahraničí) a Feri (po dlouhodobém zranění).

Novou tváří týmu je defenzivní záložník Koťátko, původem z Liberce, naposledy působící v Jablonci nad Jizerou. Další pohyby v kádru jsou v jednání a finální podobu získá teprve před vstupem do soutěže.

SK Semily budou trénovat v domácích podmínkách, na UMT v Železném Brodě a Košťálově a zúčastní se tradičního zimního turnaje v Jablonci nad Nisou - Mšeně.  Kromě zimního turnaje sehrají SK Semily řadu přípravných utkání, mimo jiné s třetiligovou Hlavicí, dorostem pražské Sparty či německým Neugersdorfem.

Příprava bude směřovat k úspěšnému vstupu do jarní části divize, kdy budou Semily 13. března hostovat na půdě pražských Horních Měcholup. Poslední přípravné utkání SK Semily odehrají o týden dříve v Jablonci nad Nisou s třetiligovou rezervou FK Baumit Jablonec.

Managementem SK Semily byla 15. ledna potvrzena zpráva o rozhodnutí, že všechna domácí divizní utkání jarní části ročníku 2010/2011 mistrovské soutěže v divizi C se budou hrát na stadionu v Semilech-Podmoklicích vždy v sobotu od 10.45 hodin dopoledne.

Předchozí článek k tomuto tématu: Semilští fotbalisté zvažují změnu začátků domácích utkání

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny jsou v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT