Fotbalisté v Košťálově oslavili 50 let klubu turnajem starých gard

24.06.2015 18:24:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

Fotbalisté v Košťálově oslavili 50 let klubu turnajem starých gard

Fotbalový klub v Košťálově oslavil v sobotu 20. června 50 let od založení. Součástí byl turnaj starých gard, který vyhrála Mladá Boleslav před domácím Košťálovem. Fanoušci viděli i vystoupení orient party a zajímavým utkáním byl i zápas žen FKP Turnov proti výběru Košťálova.

Vyhlášen byl i nejlepší střelec turnaje starých gard, kterým se stal Tůma (Mladá Boleslav), brankářem byl vyhlášen Zdeněk Václavec (Lomnice) a jako nejstarší hráč byl oceněn Jiří Joska (FK Košťálov).

Po turnaji následovala orient party, vyznamenání čestných hostů, kde byli oceněni bývalí hráči a funkcionáři FK Košťálov od jeho založení. Poté mělo následovat mistrovské utkání starší přípravky, ale hosté z Lomnice nedorazili, a tak bylo utkání mezi starší přípravkou a mladší přípravkou a ukázka modelového tréninku elévů. Od 17 hodin přišlo na řadu hlavní utkání mezi FK Košťálov - Ženy FKP Turnov, které skončilo 6:6 a 3:1 na penalty připadlo vítězství domácím. Poté ještě následovalo posezení při hudbě.

Turnaj starých gard:

Všechny výsledky: Slaná - Košťálov 0:3, Slaná - Kořenov 2:1, Slaná - Mladá Boleslav 0:8, Slaná - Lomnice 1:6, Košťálov - Kořenov 1:0, Košťálov - Mladá Boleslav 0:2, Košťálov - Lomnice 2:0, Kořenov - Mladá Boleslav 0:2, Kořenov - Lomnice 1:2, Mladá Boleslav - Lomnice 0:0, na penalty 3:2.

Konečné pořadí: 1. Mladá Boleslav 11 (12:0), 2. Košťálov 9 (6:2), 3. Lomnice 7 (8:2), 4. Slaná 3 (3:18), 5. Kořenov 0 (2:7).

Podrobná pozvánka na oslavy klubu

Další články z fotbalu v rubrice SPORT - Fotbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky

Nejčtenější články

28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT