Fotbalová Amfora bude kopat za liberecký hospic

25.05.2016 18:04:37 | Autor: Blanka Daníčková a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj

Fotbalová Amfora bude kopat za liberecký hospic

Herci, zpěváci, moderátoři, ale i fotbaloví internacionálové, sportovci a mnozí další přijedou v neděli 29. května do Liberce, aby podpořili benefičním fotbalovým utkáním Hospic sv. Zdislavy Libereckého kraje. Známý tým Amfory, složený z populárních osobností, se postaví proti mančaftu zástupců Libereckého kraje.

Fanoušci zároveň podpoří dobrou věc, výtěžek z akce půjde na podporu hospice a hospicové péče. Záštitu nad akcí převzal hejtman Martin Půta.

Benefiční fotbalové utkání se uskuteční v neděli 29. května od 10.30 na tréninkovém hřišti FC Slovanu Liberec, na stadionu u Nisy. Slavnostní výkop odehraje zpěvačka Helena Vondráčková. Z týmu Amfory nastoupí na hrací pole osmnáct hráčů z kádru, avšak až do posledního okamžiku bude překvapením, kdo konkrétně na hřiště nastoupí. Na výběr jsou třeba Jan Čenský, Stanislav Hložek, Jožka Černý, Petr Salava, Martin Dejdar, Richard Genzer, Jakub Kohák, Martin Kraus ale i bývalý a současní hráči jako Přemysl Bičovský, Zdeněk Grygera, Tomáš Hübschman nebo Ivan Hašek. Rozhodčími zápasu budou Dagmar Damková nebo Pavlín Jirků.

Součástí programu budou i soutěže pro děti, fanoušci si mohou odnést ze zápasu i autogramy přítomných osobností a spoustu zážitků. Občerstvení bude rovněž zajištěno. Vstupné na podporu Hospice sv. Zdislavy je pro dospělé 100 Kč, pro děti 50 Kč.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Uzavření registru a evidence obyvatel v Turnově ve středu 18. května

Odbor správní informuje občany Turnova, že ve středu 18. května 2022 bude po celý den uzavřen registr a evidence obyvatel z důvodu povinného školení v souvislosti s volbami 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič vlivem mikrospánku přejel v Železném Brodě do protisměru
V Lomnici připravili koncert k Mezinárodnímu dni muzeí
Krkonošskému národnímu parku je 59 let
Krajský přebor: Turnov i Sedmihorky si přesvědčivě připsaly tři body
Řidič s dodávkou poškodil závoru železničního přejezdu v Liberci

Nejčtenější články

15.05.: FOTO: Od dubna probíhá rekonstrukce části Pojizerky
15.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola
16.05.: Turnovské žákyně bronzové na volejbalovém mistrovství republiky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT