Fotbalové přípravky se utkaly v Kruhu na Jerry cupu
26.06.2012 20:34:25 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Kruh
Oddíl kopané Sokola Kruh pořádal v sobotu 23. června 2. ročník turnaje přípravek Jerry cup. V kategorii starších přípravek zvítězilo domácí družstvo Sokola Kruh před Hostinným B, v kategorii mladších bylo nejlepší Hostinné před Novou Vsí.
Hrálo se systémem každý s každým ve skupině a poté bylo vyhlášeno podle bodů konečné pořadí. V kategorii starších přípravek (ročník narození 2001 a ml.) kráčel za vítězstvím domácí Kruh, který neztratil ani bod a obdržel pouze dva góly od své rezervy. Rozhodující ale byl souboj s Hostinným B, které bylo v turnaji překvapivě o hodně lepší než áčko stejného oddílu a utkání s Kruhem prohrálo jen těsně 0:1. Po zásluze byl proto tento tým druhý a třetí skončily Martinice.
V kategorii mladší přípravky (ročník 2003 a ml.) dominovalo družstvo Tatranu Hostinné, které v systému dvou kol každý s každým neztratilo ani bod a připsalo si celkové skóre 35:3. Druhá byla Nová Ves a třetí domácí Kruh. Z každého týmu byli vybráni nejlepší hráči a v každé kategorii byli oceněni i nejlepší brankáři a střelci.
Starší přípravky:
Výsledky: Sokol Kruh - Sokol Martinice 1:0, Tatran Hostinné - SK Semily 0:1, Kruh B - Hostinné B 0:8, Sokol Kruh - Tatran Hostinné 3:0, Sokol Martinice - SK Semily 3:0, Hostinné B - Sokol Kruh 0:1, Sokol Martinice - Tatran Hostinné 1:1, SK Semily - Kruh B 3:0, Tatran Hostinné - Hostinné B 0:3, Sokol Kruh - SK Semily 2:0, Sokol Martinice - Kruh B 4:0, SK Semily - Hostinné B 1:3, Sokol Kruh - Kruh B 7:2, Hostinné B - Sokol Martinice 3:0, Tatran Hostinné - Kruh B 3:0.
Konečné pořadí: 1. Sokol Kruh A 15 bodů (skóre 14:2), 2. Tatran Hostinné B 12 (17:2), 3. Sokol Martinice 7 (7:4), 4. SK Semily 6 (5:8), 5. Tatran Hostinné A 4 (3:7), 6. Sokol Kruh B 0 (2:25).
Individuální ceny:
Nejlepší hráči z jednotlivých týmů: Sokol Kruh A - Hnyk Lukáš, Sokol Martinice - Šolc Jakub, Tatran Hostinné B - Mařík Robert, SK Semily - Tomáš Erik, Tatran Hostinné A - Valenta Jakub, Sokol Kruh B - Adolf Štěpán.
Nejlepší brankář: Pošepný Jakub - Sokol Kruh A a Barát Lukáš - Tatran Hostinné B, oba inkasovali pouze dvě branky.
Nejlepší střelec: Andrle Petr - Tatran Hostinné B, vstřelil 7 branek.
Mladší přípravky:
Výsledky: Sokol Nová Ves - Kruh B 7:1, Sokol Kruh - Tatran Hostinné 1:7, Sokol Kruh - Sokol Nová Ves 2:4, Tatran Hostinné - Kruh B 8:0, Kruh B - Sokol Kruh 1:7, Tatran Hostinné - Sokol Nová Ves 3:1, Sokol Kruh - Tatran Hostinné 0:7, Sokol Nová Ves - Kruh B 2:1, Kruh B - Tatran Hostinné 1:5, Tatran Hostinné - Sokol Nová Ves 4:0, Sokol Kruh - Kruh B 3:2.
Konečné pořadí: 1. Tatran Hostinné 18 (35:3), 2. Sokol Nová Ves n. P. 12 (16:12), 3. Sokol Kruh A 6 (12:23), 4. Sokol Kruh B 0 (6:32).
Individuální ceny:
Nejlepší hráči z jednotlivých týmů: Sokol Kruh A - Zikeš Tomáš, Sokol Kruh B - Hnyková Barbora, Sokol Nová Ves - Bobek Matěj, Tatran Hostinné - Kuja Michal. Jednotlivá ocenění:
Nejlepší brankář: Mikšovský Jan - Tatran Hostinné, inkasoval pouze tři branky.
Nejlepší střelec: Novotný Jan - Tatran Hostinné, vstřelil 17 branek.
Související články:
FOTO: Semilskému turnaji mladších žáků kraloval Jablonec
Přehled všech posledních kol a tabulek mládežnických soutěží
FOTO: Semily cup vyhrála přípravka Nového Boru
Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov
Více k fotbalovým soutěžím mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Nejnovější články
Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Dvoupatrový dům hořel na Benecku, zasahovalo 11 jednotek hasičů
U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro
Nejčtenější články
29.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
28.03.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
30.03.: Dvoupatrový dům hořel na Benecku, zasahovalo 11 jednotek hasičů
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
